Warto być ministrantem

Wyglądając za okno aż ciężko uwierzyć, że jeszcze tydzień temu mieliśmy zimę.

Udało się nam to w pełni wykorzystać i zorganizowaliśmy dla naszych ministrantów kulig. Był koń, który ciągnął sanie, był śnieg, pieczenie kiełbasek i wiele radości, bo każdy z nas choć raz wylądował w rowie lub krzakach.

Prezentujemy kilka zdjęć.

 

Jednocześnie zapraszamy chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami, aby zgłosili się w zakrysti, po którejś z mszy św. Być ministrantem to zaszczyt i obowiązek ale i wiele atrakcji oraz radości ze służby Bogu. Zapraszam.

ks. Łukasz

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.