Eucharystia w Domu Seniora

„Jeśli życie jest pielgrzymką do niebieskiej ojczyzny, to starość jest czasem, gdy jesteśmy najbardziej skłonni myśleć o wieczności.” Św. Jan Paweł II.

 

Kościół troszczy się o zbawienie każdego człowieka, zwłaszcza tego najbardziej potrzebującego. Na terenie naszej parafii zlokalizowany jest Dom Seniora „Bożena”, w którym co niedzielę odprawiana jest uroczysta Msza Święta. Eucharystia poprzedzona jest możliwością skorzystania z sakramentu spowiedzi. Po Mszy Świętej wszyscy wspólnie włączają się w modlitwę różańcową, w której polecamy wszystkie sprawy pensjonariuszy, ich rodzin oraz personelu domu.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.