Boże Ciało - 08.06.2023r.

Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa to ważny moment, aby uzewnętrznić swoja wiarę. Dlatego tego dnia w sposób szczególny wielbimy Jezusa Eucharystycznego i z Nim przemierzamy ulice naszych miejscowości.

         W tym roku, po uroczystej Eucharystii, przeszliśmy z Jezusem ulicami Kopernika, Ludową, Krakowską, Rynek. Powracając do naszej parafialnej świątyni, zgodnie z siewierską tradycją, kapłan udzielił błogosławieństwa Najświętszym Sakramentem na cztery strony świata.

Świętowanie obecności Jezusa Eucharystycznego pośród nas rozciągnięte jest na kolejnych osiem dni i połączone jest z codzienną Mszą Świętą, nieszporami i procesją dokoła świątyni.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.