Życzenia dla bezdomnych

Święta Bożego Narodzenia to czas radości. Powszechnie uważa się, że to rodzinne święta. Niestety, nie dla wszystkich jest to radość, którą można przeżywać w rodzinie. Ludzkość w dalszym ciągu boryka się z problemem społecznego wykluczenia. W wielu miasta funkcjonują schroniska, ogrzewalnie i noclegownie, w których przebywają ludzie bezdomni.

         Młodzież naszej parafii wpadła na niecodzienny pomysł. Uczestnicy spotkań oazowych postanowili wesprzeć podopiecznych noclegowni Caritas w Sosnowcu przy ul. Kaliskiej. Aby wnieść trochę radości w trudne życie ludzi bezdomnych, młodzież przygotowała kartki świąteczne z życzeniami na Boże Narodzenie. Wszystkie kartki zostały wykonane i przyozdobione ręcznie. Ten niecodzienny upominek został przekazany prowadzącym noclegownie w przeddzień świąt Bożego Narodzenia.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.