Odwiedziny Biskupa Antoniego Długosza – 05.11.2023r.

Któż nie zna ks. biskupa Antoniego Długosza? Znają go i młodsi i starsi. Większość z nas zna ks. biskupa z telewizji. Jest on tym uśmiechniętym księdzem, który w programie Ziarno prowadzi katechezę dla dzieci.

      Tak się złożyło, że 05 listopada ks. biskup Antoni był gościem w naszej parafii. Odprawiał dla nas Msze Święte, służył sakramentem spowiedzi oraz głosił Słowo Boże. Po Mszach Świętych spotykał się z dziećmi i młodzieżą, dla których miał niespodzianki.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.