św. Mikołaj w parafii - 06.12.2023r.

6 grudnia to dzień, który zawsze wzbudza wiele emocji, tak wśród dzieci, jak i wśród dorosłych. Tego dnia wszyscy przecież czekają na św. Mikołaja.

Do naszej parafii św. Mikołaj przybył po wieczornej Mszy Świętej. Chętnie spotkał się z dzieci i dorosłymi. Dla każdego miał coś słodkiego. Nie obyło się bez tradycyjnego egzaminu z katechizmu, który dzieci zdały bardzo dobrze.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.