Triduum ku czci św. Stanisława Kostki - 16-18.09.2023r.

Przeważnie każdy z nas ma swojego ulubionego świętego, którego czci i do którego się modli. Ci święci opiekują się nami i niosą nam pomoc.

       Szczególnym opiekunek dzieci i młodzieży jest św. Stanisław Kostka. I to dlatego, po raz kolejny w naszej parafii, zorganizowaliśmy tzw. triduum, czyli trzy dni ze św. Stanisławem. Wszystko po to, aby lepiej poznać tego wielkiego świętego.

  W dniach 16,17,18 września 2023r. spotykaliśmy się w gronie najmłodszych parafian, aby uczyć się od Stanisława Kostki jak zostać świętym. Niech w tym dążeniu do świętości wspiera nas nasz wielki rodak.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.