Triduum ku czci św. Stanisława Kostki - 16-18.09.2021r.

         W dniach 16,17,18 września 2021r. w naszej parafii przeżywaliśmy Triduum ku czci św. Stanisława Kostki- Patrona Polski oraz dzieci i młodzieży.

         Przez trzy kolejne dni dzieci i młodzież wraz ze swoimi rodzicami i opiekunami poznawały historię życia i świętości naszego świętego przyjaciela przedstawioną przez ks. Daniela.

         Pierwszego dnia słuchaliśmy o domu rodzinnym św. Stanisława w Rostkowie na Mazowszu. Drugiego dnia towarzyszyliśmy mu podczas nauki w Wiedniu. Trzeciego dnia święty zaprosił nas w podróż do Rzymu, gdzie przeżywał swój nowicjat zakonny.

         Podczas spotkań modliliśmy się przed Najświętszym Sakramentem ale także tańczyliśmy i śpiewaliśmy. Na koniec Triduum z uśmiechem na ustach i słodyczami od ks. Proboszcza opuszczaliśmy świątynię powtarzając słowa św. Stanisława Kostki: „Do wyższych rzeczy zostałem stworzony.”

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.