Intencje Mszalne

Intencje mszalne od 27.05.2024r. – 02.06.2024r.

 

Poniedziałek 27.05.2024

7.00 +Zofię Hąc (od Ireny i Janusza Kmiecików)

18.00 1.+Władysławę, Jana Farugów

  1. +Mirosławę Oleksiak (od szwagra Jana Stankowskiego i siostry Zofii z mężem i dziećmi)

Wtorek 28.05.2024

7.00 +Macieja Cymera (od Lidii i Wojciecha Kubisów)

18.00 +Mariannę, Kazimierza Kocotów +zmarłych rodziców Kocotów

 

Środa 29.05.2024 Św. Urszuli Ledóchowskiej, Dziewicy

7.00 +Krzysztofa Bota (od Adama i Marty Dudów)

18.00 1.+Adelę i Kazimierza Korusiewiczów

  1. +Stanisławę Balińską (od Katarzyny i Przemysława Kocotów z dziećmi z Niwek, Jacka Kocota z rodziną oraz od szwagra Eugeniusza Kocota)

 

Czwartek 30.05.2024 Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa

8.00 + Danutę Nowak (od syna Tomasza z rodziną)

 

09.30 +Ksenię Kubik (od koleżanek i kolegów z rocznika 1946) +Roberta Karwaczyńskiego (od rodziny Karwaczyńskich ze Ścinawy) +Mariusza Szatana (od Anety i Krzysztofa Mlyczyńskich z rodziną) +Sławomira Nieguta (od Marii Pawińskiej z rodziną) +Czesława Będkowskiego (od siostrzenicy Wirginii) +Bogumiłę Kowalską (od sąsiadów Garczewskich) +Barbarę Będkowską (od Mieczysławy i Aleksandra Majewskich z rodziną)

 

Procesja do ołtarzy po Mszy Świętej o 9.30

 

Około 11.00-11.30 Msza Święta przy 4. ołtarzu – za Parafian

 

17.00 +Barbarę, Kazimierza, Stanisława Micińskich   

 

Piątek 31.05.2024 Święto Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny

7.00 +Marka Gębicę (od wnuczki Pauliny z Jakubem)

18.00 1.+Zygmunta Stempla (od brata Krzysztofa z żoną)

  1. +Józefa Lubasa (od kolegi Janusza Szatana z rodziną)

 

I Sobota Miesiąca 01.06.2024 Św. Justyna, Męczennika

7.00 +Eugeniusza Kocota (od mamy Salomei)

18.00 +Krystynę, Jana Krakowskich +Ksenię Kubik (od Ewy i Mariana Dudów z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Ewy Łakomej z rodziną) +Mariusza Szatana (od Lidii i Tadeusza Mlyczyńskich z rodziną) +Sławomira Nieguta (od sąsiada Jana Łabusia z rodziną) +Czesława Będkowskiego (od Rozalii i Andrzeja Łabusiów) +Bogumiłę Kowalską (od Mileny i Kamila Kijasów z rodziną) +Barbarę Będkowską (od Danuty Mazur z rodziną) +Eugeniusza Kocota (od Marty i Andrzeja Szymców z synami)

 

IX Niedziela Zwykła 02.06.2024

 

8.00 + Anitę Kubisę (od Eweliny Malak z rodziną ze Słowacji)

 

9.30 +Jana Bijaka (od córek Zdzisławy i Renaty z rodzinami) +Krystynę i Władysława  Paszowskich (od syna Jana z rodziną) +Zofię, Antoniego Balcerowskich (od córki Janiny z rodziną) +Janinę i Floriana Bijaków (od wnuczek Zdzisławy i Renaty z rodzinami) +Krystynę Mańkę (od Rajmunda i Moniki Romaniaków z rodziną) +Tadeusza Niedbała w rocznicę śmierci (od żony Aliny z rodziną) +Witolda, Barbarę Firów +Tomasza, Antoninę Maltazarów +Ksenię Kubik (od Elżbiety i Jana Kocotów wraz z córką Adrianną i zięciem) +Roberta Karwaczyńskiego (od kolegi Leszka Rucińskiego z rodziną) +Mariusza Szatana (od Wiesławy i Jerzego Pawińskich z rodziną) +Mirosławę Galę (od Lidii Ziętek) +Sławomira Nieguta (od Leszka Dudy z Brudzowic) +Czesława Będkowskiego (od Grażyny i Wiesława Mikołajczyków) +Bogumiłę Kowalską (od Magdaleny i Pawła Nowaków z rodziną i od Bogusławy Nowak) +Barbarę Będkowską (od Renaty Merty z rodziną) +Cezarego Łyniewskiego (od Anny Augustyn z rodziną) +Eugeniusza Kocota (od Zbigniewa Gretki- Ambasadora Generalnego Międzynarodowej Komisji Praw Człowieka)100

 

11.30 O zdrowie, Boże Błogosławieństwo, do Matki Bożej Nieustającej Pomocy, na dalsze lata posługi kapłańskiej – w 49. rocznicę święceń kapłańskich ks. Proboszcza Jana i 13. rocznicę święceń ks. wikariusza Daniela.

O Dary Ducha Świętego, opiekę Matki Najświętszej, Boże Błogosławieństwo dla Jakuba w 12. rocznicę urodzin.

O Boże Błogosławieństwo dla kapłanów pracujących w naszej parafii i pochodzących z Siewierza.

 

Chrzest: Aleksander Oliwier Soja

 

 

17.00 +Zofię Urgacz (od siostry Krystyny)  

 

 

 

Intencje mszalne od 20.05.2024r. – 26.05.2024r.

 

Poniedziałek 20.05.2024 Święto Najświętszej Maryi Panny, Matki Kościoła

7.00 +Zofię Nagłą (od Renaty Trusiak z rodziną, Violetty Podlejskiej z rodziną oraz od Darii Będkowskiej z rodziną)

18.00 +Stanisława Golanowskiego w 2. rocznicę śmierci +Barbarę Szpinkę w 28. rocznicę śmierci

 

Wtorek 21.05.2024

7.00 +Reginę Binkowską (od brata Józefa z żoną)

18.00 +Henryka w 13. rocznicę śmierci i +Wandę Serwów oraz +rodziców obojga stron

 

Środa 22.05.2024

7.00 +Sylwię Kurdyk (od kolegów i koleżanek męża Adama z firmy Kotło-Montaż Jedlicze)

18.00 1.+zmarłych rodziców Mariannę i Jana Nowaków

  1. +Stanisławę Balińską (od Włodzimierza i Kazimiery Dziełów z rodziną z Poręby oraz od Alicji i Wacława Roków z rodziną z Poręby)

 

Czwartek 23.05.2024 Święto Jezusa Chrystusa, Najwyższego i Wiecznego Kapłana

7.00 +Zbigniewa Bogusławskiego (od siostry Bogusławy z mężem Jerzym)

18.00 1.+Halinę Stankowską (od Agnieszki Strojec i Marka z dziećmi) +Mirosławę Oleksiak (od brata Stanisława z żoną)

  1. +Adama Nowaka (od Ady i Michała z dziećmi)

 

 

Piątek 24.05.2024 Najświętszej Maryi Panny, Wspomożycielki Wiernych

7.00 +Wiesława Erbińskiego (od Iwony i Rolanda Wróblów z synem)

18.00 1.+Eugeniusza Kobryna (od Ilony i Tomasza Zemłów)

  1. +Michalinę Czerwińską (od Anny i Andrzeja Żywiołków)

 

Sobota 25.05.2024

7.00 +Bogusławę Górę (od syna Rafała z rodziną)

18.00 +Marka Gębicę (od żony z córkami) +Władysławę, Jana Gębiców (od synowej Ireny) +Augustyna Micińskiego (od Heleny Majcherczyk) +Ksenię Kubik (od koleżanki Bożeny Latacz z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Czesławy Szymończyk z rodziną) +Mariusza Szatana (od Romana Chodziuka z rodziną) +Sławomira Nieguta (od Tomasza Pawińskiego z rodziną) +Grażynę Szczypę (od Grażyny i Józefa Ostaszewskich z Nowej Wioski) +Czesława Będkowskiego (od siostrzeńca Dominika z rodziną) +Bogumiłę Kowalską (od Wacławy Kocot z rodziną) +Barbarę Będkowską (od Marty Dziubińskiej z rodziną) +Barbarę w 7. ocznicę śmierci oraz +Eugeniusza Dyrdów

 

Niedziela 26.05.2024 Uroczystość Najświętszej Trójcy

8.00 + Stanisława Małotę w 35. rocznicę śmierci i +zmarłych z rodziny Małotów

 

9.30 Zbiorowa za Matki

 

11.30 Rocznica I Komunii Świętej

 

 

17.00 +Bronisława Genowefę Koczotów  

 

 

 

 

Intencje mszalne od 13.05.2024r. – 19.05.2024r.

 

Poniedziałek 13.05.2024 Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

7.00 +Wojciecha Dudę (od Anny i Stanisława Czekajów)

18.00 1. +Elżbietę, Ryszarda Niedzielskich +Macieja Kurzaka (od kuzynki z mężem)

  1. +Stanisławę Balińską (od Stanisławy Pentak z Koziegłów oraz od Agnieszki i Krzysztofa Rochów z dziećmi z Częstochowy)

 

Wtorek 14.05.2024 Święto św. Macieja, Apostoła

7.00 +Macieja Cymera (od Barbary i Jana Migalskich oraz od Anety i Piotra Zarębów z rodziną)

18.00 +Antoniego Kuczkowskiego w 3. rocznicę śmierci (od żony i Michała)

 

Środa 15.05.2024

7.00 +Witolda Kozerskiego (od szwagra Czesława z rodziną)

18.00 1.W intencji Panu Bogu wiadomej  

  1. +Józefa Lubasa (od sąsiadów Czekajów z rodziną)

 

Czwartek 16.05.2024 Święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika- Patrona Polski

7.00 +Natalię Gruszkę (od Ewy i Grzegorza Stasikowskich z Cynkowa)

18.00 1.+Mirosławę Oleksiak (od wnuka Mariusza z żoną)

  1. +Reginę Jankowską (od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz)

 

Piątek 17.05.2024

7.00 +Genowefę Góralczyk (od szwagra Kazimierza Krzemyka z rodziną)

18.00 +Adama Nowaka (od Renaty i Janusza Paszowskich z rodziną)

 

Sobota 18.05.2024

7.00 +Bronisława Kasztalskiego (od pracowników produkcji Air Products)

18.00 +Kazimierza Majewskiego (od Mariana Mucika) +Ksenię Kubik (od koleżanki Barbary Kucharczyk z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Rozalii Nowak z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od sąsiadów Olkuskich) +Mariusza Szatana (od Zofii i Beaty Mejger) +Sławomira Nieguta (od Sylwii i Marcina Kurzaków z dziećmi) +Grażynę Szczypę (od Moniki Zawadzkiej z rodziną) +Czesława Będkowskiego (od siostrzenicy Renaty Kaim z mężem) +Bogumiłę Kowalską (od Gabriela Skupnia z rodziną) +Barbarę Będkowską (od Wandy i Mariana Majcherczyków)

 

Niedziela 19.05.2024 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Odpust ku czci św. Macieja, Apostoła i Wizytacja

 

8.00 + Tadeusza Błacha w 13. rocznicę śmierci (od żony)

 

9.30 +Kazimierza Dyrdę (od Bogusławy i Stefana) +Teresę, Romana Romaniaków i +zmarłych z rodziny Romaniaków i Mańków +Stefanię Widerę (od córek z rodziną) +Danutę Pyrdę w 5. rocznicę śmierci (od siostry Ireny z rodziną) +Ksenię Kubik (od koleżanki Jadwigi Bijak z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Lidii i Jacka Nowaków z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od sąsiadów Adama i Marii Małotów) +Mariusza Szatana (od Justyny Dydak) +Mirosławę Galę (od Bożeny Noszczyk) +Sławomira Nieguta (od Barbary i Jarosława Pawińskich z córką) +Grażynę Szczypę (od Kseni Gajos z rodziną) +Czesława Będkowskiego (od siostrzeńca Sebastiana z rodziną) +Bogumiłę Kowalską (od Zofii Mejger z rodziną) +Barbarę Będkowską (od Alicji i Wiesława Fabiańskich)

 

12.00 Suma odpustowa – za Parafian

 

 

17.00 +Anielę, Edmunda Cyganów +Genowefę Kuźnię  

 

Intencje mszalne od 06.05.2024r. – 12.05.2024r.

 

Poniedziałek 06.05.2024 Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7.00 +Macieja Cymera (od Jolanty i Roberta Sarneckich oraz od Marka Kubika z rodziną)

18.00 1. +Mirosławę Oleksiak (od wnuka Grzegorza z rodziną)

  1. +Krzysztofa Bota (od Wiesława, Katarzyny, Radomiła Chrobotów)

 

Wtorek 07.05.2024

7.00 +Marka Gębicę (od córki Małgorzaty z mężem Antonim)

18.00 +Zygmunta Stempla (od mamy Emilii)

 

Środa 08.05.2024 Uroczystość św. Stanisława, Biskupa i Męczennika, Głównego Patrona Polski

7.00 +Stanisława Lubienieckiego

18.00 1.+Stanisławę Szczęsną z racji imienin

  1. +Eugeniusza Kocota (od syna Łukasza z rodziną i od rodziny Nowickich)

 

Czwartek 09.05.2024

7.00 +Anitę Kubisę (od Justyny i Julii Kubisy)

18.00 1.+Zbigniewa, Zdzisława, Marię, Mariana Urbańczyków

  1. +Zofię Urgacz (od wnuka Marcina i synowej Elżbiety)

 

Piątek 10.05.2024

7.00 +Cecylię Dyksy (od Henryki Jasińskiej z córkami)

18.00 1.+Andrzeja Kota w 2. rocznicę śmierci (od żony i dzieci)

  1. +Danutę Nowak (od córki Sylwii)

 

Sobota 11.05.2024

7.00 Za kapłanów z naszej parafii – o światło Ducha Świętego i potrzebne łaski

18.00 +Ksenię Kubik (od Stefana Pyrzyka z Bogusławą) +Roberta Karwaczyńskiego (od Izabeli i Grzegorza Kucharskich) +Lucynę Brzozowską (od Teresy Kozerskiej oraz od Beaty i Anny z rodzinami) +Mariusza Szatana (od Justyny i Jarosława Nowaków z rodziną) +Helenę Rychter (od Iwony Nowak z rodziną) +Sławomira Nieguta (od Barbary Nowak z rodziną) +Grażynę Szczypę (od Andrzeja i Krystyny Machury z Dziewek) +Czesława Będkowskiego (od Koła Pszczelarzy w Siewierzu) +Bogumiłę Kowalską (od Grażyny i Edmunda Syrków z rodziną) +Barbarę Będkowską (od Ilony Wcisło)

 

VII Niedziela Wielkanocna 12.05.2024 Uroczystość Wniebowstąpienia Pańskiego

8.00 O moc Ducha Świętego, potrzebne łaski, siłę i zdrowie dla Haliny i Ryszarda Kapuścińskich w 50. rocznicę ślubu

 

9.30 +Wacława Pyrzyka +Stanisława Kubisę +Zdzisława Nawrota w 3. rocznicę śmierci +Halinę w 2. rocznicę śmierci +Ludwika w 42. rocznicę śmierci +Lucjana w 16. rocznicę śmierci Ziółkowskich +Ksenię Kubik (od rodziny Maciążków) +Roberta Karwaczyńskiego (od Dyrekcji i wszystkich współpracowników NZOZ Siloe) +Lucynę Brzozowską (od chrześniaka Andrzeja z rodziną) +Mariusza Szatana (od Hanny Piwko z rodziną) +Mirosławę Galę (od Barbary Sezenieskiej) +Sławomira Nieguta (od Kazimiery Bijak) +Grażynę Szczypę (od kuzyna Bogdana Hetmańczyka z żoną) +Czesława Będkowskiego (od siostrzeńca Zbigniewa Myrty z rodziną) +Bogumiłę Kowalską (od Ireny Kurdyk z rodziną) +Barbarę Będkowską (od sąsiadów Pawińskich z rodziną)

 

11.30 Uroczystość I Komunii Świętej

 

 

17.00 +Józefę w 40. rocznicę śmierci +Edmunda Tadeusza Dyrdów +Jana Michalinę Kubisów

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.