Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej - 08.05.2022r.

         Jednym z ważniejszych dni w życiu dziecka jest I Komunia Święta. To dzień, na który dzieci czekają z utęsknieniem. Poprzedzony jest rocznym przygotowaniem w kościele, w domu oraz w szkole na katechezie.

         Uroczysty dzień I Komunii Świętej w naszej parafii odbył się w tym roku 8 maja. Trzydzieścioro czworo dzieci przyjęło po raz pierwszy Jezusa z rąk ks. kanonika Jana Lubienieckiego, proboszcza parafii. Dwa dni wcześniej dzieci przystąpiły do I Spowiedzi Świętej.

         W czasie uroczystości dzieciom pierwszokomunijnym towarzyszyli członkowie rodziny, zaproszeni goście, nauczyciele i wychowawcy oraz parafianie. Ceremonię przygotowały panie katechetki wraz z ks. proboszczem.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.