Październik z różańcem w ręku - 2022r.

 

„Zawitaj, Królowo Różańca Świętego” – słowami tej pieśni uwielbiamy Maryję i prosimy ją, aby nieustannie się o nas troszczyła.

     Różańcowy miesiąc rozpoczęliśmy tradycyjnie procesją wokoło naszej świątyni z Najświętszym Sakramentem, w pierwszą niedzielę października. Przy pięciu ołtarzach odczytaliśmy fragmenty Ewangelii, które wprowadzają nas w bogactwo modlitwy różańcowej.

Na sumie, dzieci, które przygotowują się do przyjęcia sakramentów I Spowiedzi i Komunii otrzymały poświęcone różańce.

        Zachęcamy do udziału w nabożeństwach różańcowych codziennie o godz. 17.30, a w niedzielę po Mszy świętej o godz. 17.00.

 

"Najlepsza i najbardziej skuteczna forma modlitwy to różaniec, pomagającą osiągnąć życie wieczne. To lekarstwo na zło, najważniejsza z łask otrzymanych od Boga. Nie ma korzystniejszej modlitwy" - Papież Leon XIII.

        

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.