Intencje Mszalne

Intencje mszalne od 15.08.2022r. – 21.08.2022r.

 

Poniedziałek 15.08.2022 Uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny

8.00 +Stanisławę Antoniego Eugeniusza Maltazarów

9.30 +Wandę Troczyńską-Kubisę w 4. rocznicę śmierci +Juliana Rygalika w rocznicę śmierci +Barbarę Mariana Elżbietę Zychowiczów +Helenę Lenarczyk +Władysławę Kazimierza Hąców +Romana Romaniaka +Stanisławę Edwarda Dudów +Helenę Gabriela Dudów +Mariannę Bolesława Płazaków +Wiesławę Bolesława Białasów +Danielę Antoniego Kosteczków +Stanisławę Romana Widerów +Czesławę Dorobisz (od męża) +Genowefę Góralczyk (od Lidii i Leszka Sigmundów) +Janinę Wojkowską (od Ireny Synowiec z Łazów z rodziną) +Sylwię Kurdyk (od Renaty, Katarzyny, Marty, Katarzyny, Ludwika) +Józefa Bańkę (od Wandy Maltazar) +Mirosławę Oleksiak (od Felicji Fuksiewicz) +Andrzeja Kota (od rodziny Madejów i Królów) +Stanisława Golanowskiego (od Grażyny Ostaszewskiej z Nowej Wioski) +Alfredę Rauk (od Alicji i Wacława Roków) +Jana Krasonia (od Agnieszki i Andrzeja Rychterów z rodziną) +Krystynę Lewandowską (od Doroty Mizerskiej z rodziną) +Michalinę Czerwińską (od Róży św. Józefa) +Ireneusza Guzka (od sąsiadów Barbary i Kazimierza Całków) +Adama Nowaka (od Ewy i Mariusza)

 

11.30 Dożynki Parafialne.

 

17.00 +Bogusławę Jerzego Wiśniewskich +Jana Janinę Mertów

 

Wtorek 16.08.2022

7.00 +Wojciecha Grada (od syna Kamila z Anetą)

18.00 +Danielę Michalczuk (od córki Marii Juszczyk, wnuczki Anny z Adamem i Adrianny z mężem Robertem i prawnukiem Dawidem)

 

Środa 17.08.2022 św. Jacka, Prezbitera

7.00 +Barbarę Kolasińską (od wnuka Łukasza z żoną i dziećmi)

18.00 +Władysławę Dominika Bijaków (od syna Czesława z rodziną)

 

Czwartek 18.08.2022

7.00 +Alojzego Kołodziejczyka (od syna Jerzego z żoną Kołodziejczyk)

18.00 +Józefę w rocznicę śmierci +Włodzimierza Helenę Kudinów

 

Piątek 19.08.2022

7.00 +Zdzisławę Płazak (od syna) +Marię Stanisława Smagów

18.00 +Adama Nowaka (od Urszuli i Zygmunta Loeve)  

 

Sobota 20.08.2022 św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła

7.00 +Przemysława Okonia (od Krzysztofa i Marioli Całków)

 

14.00 Ślub: Karolina Okularczyk i Michał Serwa

 

18.00 +Elżbietę Nowak (od córki z rodziną) +Jana w 3. rocznicę śmierci i +zmarłych z rodziny Bromków +Jolantę Machurę (od Reginy i Jana Kłósków) +Krystynę Kaniowską (od bratowej Doroty) +Witolda Korusiewicza w 18. rocznicę śmierci (od żony i synów z rodzinami) +Stanisławę Szczęsną (od sąsiadek Małgorzaty i Barbary z Markowic) +Czesława Szczęsnego (od Dyrekcji, Nauczycieli i Pracowników Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Wojkowicach Kościelnych) +Genowefę Góralczyk (od Jolanty Krzemyk z synami) +Janinę Wojkowską (od Ireny Synowiec z Łazów z rodziną) +Sylwię Kurdyk (od Doroty i Jana Fabisiaków z rodziną) +Józefa Bańkę (od rodziny Stasikowskich) +Mirosławę Oleksiak (od rodziny Gorzelaków) +Andrzeja Kota (od sąsiada Erbińskiego) +Stanisława Golanowskiego (od Jana Erbińskiego z rodziną) +Alfredę Rauk (od Alfredy Golanowskiej z rodziną) +Jana Krasonia (od Urszuli Olszewskiej z rodziną) +Krystynę Lewandowską (od rodziny Bogusławskich i Gancarskich)50 +Michalinę Czerwińską (od rodziny Adamskich) +Ireneusza Guzka (od chrześnicy Beaty z rodziną) +Adama Nowaka (od Marty i Przemysława)

 

 

XXI Niedziela Zwykła 21.08.2022

 

8.00 +Bogusławę Jerzego Wiśniewskich +Jana Janinę Mertów

 

9.30 +Leszka Czesława Nowaków +Alicję Jana Łyniewskich (od bliskich) +Marię Tadeusza Janusów +Alfredę Będkowską +Janinę Borówkę (od Marii Żurek) +Jolantę Machurę (od Mariusza i Katarzyny Walentków) +Barbarę Sobieszak (od Ilony Domagały z rodziną i Michała Zdeba) +Leszka Wylona w 23. rocznicę śmierci (od córki z mamą) +Marcina Masłykę (od chrześnicy Oliwii z rodzicami) +Krystynę Kaniowską (od Beaty Stolarskiej z dziećmi) +Kazimierza Mazura (od córek z rodzinami) +Janinę Wojkowską (od Marii Molik) +Sylwię Kurdyk (od rodziny Płaczków z Prusicka) +Józefa Bańkę (od Urszuli Łabuś z rodziną) +Mirosławę Oleksiak (od rodziny Miłochów) +Andrzeja Kota (od Apolonii i Edwarda Sołtysików) +Stanisława Golanowskiego (od Joanny i Jana Krzykawskich z rodziną) +Jana Krasonia (od Barbary Kolasińskiej z rodziną) +Krystynę Lewandowską (od rodziny Derkowskich) +Michalinę Czerwińską (od rodziny Maltazarów i Wacławków) +Ireneusza Guzka (od Haliny i Tadeusza Rzepeckich) +Adama Nowaka (od sąsiadów Kozerskich)

 

11.30 Chrzest: Michalina Paulina Janas.

O Boże Błogosławieństwo dla Michaliny z racji chrztu.

O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, zdrowie, opiekę Matki Bożej i Anioła Stróża dla:

-Michaliny z racji chrztu świętego

-Aurelii Nowak w 1. rocznicę urodzin

-Sylwii Jarosława i Janiny

 

17.00 +Halinę Solipiwko  w 2. rocznicę śmierci (od dzieci z rodzinami)

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.