Nie ma jak u Mamy

„Nie ma jak u Mamy!”- pod takich hasłem przebiegała Diecezjalna Pielgrzymka Apostolatu Modlitwy za Kapłanów „Margaretka” w Dąbrowie Górniczej. Miała ona miejsce 8 września 2022r. w sanktuarium NMP Anielskiej.

      W tym dniu uroczyście świętowano Urodziny Maryi. Spotkanie rozpoczęło się wspólnym śpiewaniem pieśni ku czci Matki Bożej. Uroczystą Eucharystię odprawił Ojciec Paweł Solecki- franciszkanin z Dąbrowy Górniczej- Gołonoga. Po Mszy Świętej uczestnicy przeszli w procesji niosąc obraz Matki Bożej.

         Na zakończenie wypuszczono do nieba sto balonów oraz można było skosztować urodzinowego tortu Maryi. Bardzo ucieszyła wszystkich obecność tak licznej grupy dzieci i młodzieży. Młode pokolenie aktywnie włączyło się w przebieg spotkania.

          Oczywiście nie mogło zabraknąć naszych Margaretek i Margaretów.

(Foto: Zbigniew Nobis)

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.