Remont ołtarza M.B. Różańcowej

W środę 3 lutego został zabrany do konserwacji ołtarz z kaplicy bocznej. Jest to ołtarz poświęcony Matce Bożej Różańcowej. Prace konserwatorskie prowadzone będą przez znanych nam już konserwatorów z Krakowa. Ich zakończenie przewidujemy na czerwiec. Co bardziej spostrzegawczy czytelnicy mogą zauważyć na zdjęciach, że prawdopodobne pod brązową warstwą farby znajduje się kolor błękitny imitujący marmur. Jaki będzie ostateczny wygląd ołtarza wkrótce się okaże. Czekamy z niecierpliwością, a postęp prac będziemy relacjonować na naszej stronie.

Serdecznie dziękujemy wszystkim ofiarodawcom, dzięki którym mogliśmy podjąć kolejny etap odnowy zabytków naszego kościoła.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.