Pielgrzymka z Siewierza na Jasną Górę 2018

W ubiegły Piątek, 24 sierpnia po Mszy św. o 7.00 wyruszyliśmy z Siewierza na pielgrzymi szlak, by następnego dnia dotrzeć

do Częstochowy i oddać pokłon naszej Pani i Królowej na Jasnej Górze. Jak co roku w pewnym momecie trasy pielgrzymkowej dołączaja do nas pielgrzymi z Brudzowic i Żelisławic. W tegorocznej pielgrzymce uczestniczyło 180 pątników.

Każda piesza pielgrzymka to szczególny czas rekolecji w drodze, gdzie uczetniczący w niej napotykają wiele trudności i liczą się z wyrzeczeniami, które należy podjąć, by owoce pielgrzymowania były jak najobfitsze. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji z tegorocznej pielgrzymki...