Nowi ministranci

W niedzielę 23 października zostało przyjętych do Liturgicznej Służby Ołtarza aż ośmiu chłopców. Cieszymy się, że chcą służyć Panu Bogu podczas liturgii.

Bycie ministrantem to okazja do pogłębiania swej relacji z Bogiem ale także możliwość wyrabiania w sobie sumienności, obowiązkowości i przeżycia wielu przygód we wspólnym gronie.

Rodzicom gratulujemy synów i dziękujemy za zaangażowanie. Bez Waszej pomocy i wsparcia Wasze dzieci nie mogłyby pełnić służby przy ołtarzu. Mamy nadzieję, że ich przynależność do grona ministranckiego zaowocuje w ich i Waszym życiu.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.