Koncert Kolęd i Pastorałek 2018

Pod patronatem Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz, Stowarzyszenia ART - ECO PLUS, oraz Parafia pw. św. Macieja w Siewierzu 21 grudnia w niedzielę po Mszy św. o godz. 11.30 w naszej świątyni odbył się III Koncert Kolęd i Pastorałek. W rolach głównych wystąpiły śpiewaczki operowe: Karolina Wieczorek i Natalia Cieślakowska. Wystąpił również gitarowy zespół dziecięcy Brudzodziewki z Brudzowic. Koncert prowadził i akompaniował Pan Michał Fiuk. Parafianie odpowiedzieli na zaproszenie i licznie zgromadzili się na koncercie, a na koniec nagrodzili występujących gromkimi brawami.