I Komunia święta

W tym roku do I Komunii św. przystąpiła wyjątkowo liczna grupa dzieci bo aż 50 osób. Uroczystej sumie przewodniczył ks. prob. Jan Lubieniecki a wraz z nim koncelebrował ks. prał. Jan Duda. Grupę przygotowały panie katechetki Joanna Dybowska i Urszula Szymiec.

Cieszymy się, że Jezus zagościł w sercach naszych pociech i mamy nadzieję, że będzie to początek przyjaźni z Jezusem ukrytym pod postacią Chleba.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.