Spotkania Opłatkowe Kół Żywego Różańca 2017

W dnia 20 i 21 grudnia na naszej salce katechetycznej w starej plebanii odbylo się spotkanie Kół Żywego Różańca. W parafii jest 6 Kół Różańcowych.

 

1. Róża św. Józefa - Siewierz

2. Róża św. Dominika - Siewierz

3. Róża św. Matki Bożej Fatimskiej - Piwoń

4. Róża św. Macieja - Kuźnica Sulikowska

5. Róża św. Jana - Kuźnica Sulikowska

6. Róża św. Anotniego - Nowa Wioska

 

W spotkaniu wzięło udział ponad 60 osób. Nasza wigilia rozpoczęła się odczytaniem Ewangelii św. Łukasza o Narodzeniu Pana Jezusa i modlitwą.

 

Życzenia wszystkim obecnym złożył ks. proboszcz.

Po połamaniu się opłatkiem zasiedliśmy do wieczerzy wigilijnej na którą składały się potrawy: czerwony barszcz z uszkami,smażona ryba, kapusta z grochem, ryby opiekane w occie, trzy rodzaje śledzi, kawa, herbata, pierniki i słodycze.

Wspólne kolędowanie i życzenia stworzyły miłą, rodzinną atmosferę.

Wspólnie ustaliliśmy, że takie spotkania będę się odbywały każdego roku. Za każdym razem inne Koło Żywego Różańca będzie organizatorem spotkania opłatkowego. W przyszłym roku zgłosiłą się do organizacji Róża św. Matki Bożej Fatimskiej - Piwoni.

Na zakończenie przed rozejściem się zebrani zostali obdarowani drobnymi upominkami przez ks. proboszcza i Stowarzyszenie Art - Eko - Plus.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.