Renowacja wielkiego ołtarza

W poniedziałek i wtorek (15 i 16 grudnia) został częściowo zmontowany ołtarz główny po konserwacji. Złożona jest szafa ołtarzowa. Reszta ołtarza wraz z figurami i ozdobami jest jeszcze w konserwacji. Zakończenie prac jest uzależnione od zebrania funduszy na dalszą renowację.

 Chcemy serdecznie podziękować Zarządowi i członkom Wspólnoty Leśno-Gruntowej w Siewierzu oraz indywidualnym ofiarodawcom za przekazane na ten cel fundusze i ofiary. Jesteśmy dobrej myśli, że w przyszłości dzięki waszej szczerej ofiarności dokończymy rozpoczęte dzieło odnowy ołtarzy i naszej pięknej świątyni. Niech te dzieła służą na większą chwałę Boga.

 Póki co ołtarz jest jeszcze zasłanięty ale prezentujemy kilka zdjęć ku zaspokojeniu ciekawości zainteresowanych remontami parafian.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.