Ołtarz św. Józefa

W miniony poniedziałek konserwatorzy zabytków ukończyli kolejny etap prac w naszym kościele. Został przywieziony i złożony ołtarz św. Józefa, który znajduje się w prezbiterium naszej świątyni. Mamy nadzieję, że do Świąt Wielkiej Nocy uda nam się zakończyć prace przy ołtarzu głównym:)

 

Raz jeszcze chcemy wyrazić naszą wdzięczność wszystkim indywidualnym ofiarodawcom oraz Spółce dla Zagospodarowania Wspólnoty Leśno-Gruntowej w Siewierzu. To z Waszych ofiar prace powoli postępują. Dziękujemy!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.