Lednica - byliśmy tam

"Tylko w imię Ducha możemy usłyszeć zaproszenie do małżeństwa, przyjąć powołania do kapłaństwa, odpowiedzieć na zaproszenie do życia konsekrowanego, kochać, przebaczać, powracać, rozdawać. Czy nie tego pragniecie?” – mówił Prymas Polski abp Wojciech Polak do młodych zgromadzonych w sobotę na Polach Lednickich koło Gniezna.

 W XIX Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich uczestniczyło ponad 75 tysięcy młodych ludzi i około tysiąc kapłanów. Nie zabrakło tam także i grupy z Siewierza, która liczyła 42 osoby.

 Upał dał się nam mocno we znaki, ale daliśmy radę. Był taniec, skupienie, modlitwa, okazja do zawarcia nowych znajomości. Wszyscy doświadczyliśmy mocy Ducha Świętego. Wróciliśmy inni, mocniejsi.

 

Kolejna Lednica już za rok 4 czerwca 2016. Już czekamy:)

 

Niestety mamy tylko kilka fotografii. Tyle się działo, że nawet nie było czasu robić zdjęć.

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.