I Komunia św.

W niedzielę 18 maja podczas uroczystej mszy św. sprawowanej przez ks. prob. Jana Lubienieckiego grupa 24 dzieci z naszej parafii po raz pierwszy przyjęła Komunię świętą. Do tego ważnego wydarzenia dzieci zostały przygotowane przez ks. Proboszcza oraz katechetki - panią Joannę Dybowską i panią Urszulę Szymiec.

 Życzymy dzieciom, by przyjęcie Jezusa Eucharystycznego w Komunii św. nieustannie owocowało, kształtowało i przemieniało ich życie. By nigdy nie zatraciły Daru, który otrzymały. Rodziców prosimy, by przykładem swojego życia doprowadzili swoje pociechy do dojrzałej wiary.

 

Prezentujemy kilka zdjęć z tej uroczystości.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.