Złoty jubileusz ks. Kazimierza

W niedzielę 19 czerwca 1966 roku w naszym kościele parafialnym ks. Kazimierz Syrek odprawił swoją pierwszą w życiu Mszę św. Dokładnie 50 lat później świętował swój Złoty Jubileusz dziękując Bogu za dar kapłaństwa. Bogu niech będą dzięki za każdą Eucharystię, którą sprawował w swoim życiu, za każdego penitenta pojednanego z Jezusem w sakramencie pokuty, za rzeszę ochrzczonych dzieci, za lata pracy na misjach w Afryce.

Czcigidny Księże Jubilacie!

Życzymy Ci nieustannego zachwytu nad darem i tajemnicą kapłaństwa, do którego zaprosił Cię Jezus! Niechaj błogosławi Ci łaską zdrowia i życzliwością ludzi, których spotykasz na swej kapłańskiej drodze życia.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.