Witamy gości z Hiszpanii

Dzisiaj po godz. 20:00 przybyła do nas grupa 28 osób z Hiszpanii z diecezji Vitoria. Wraz z nimi przybyli ks. bp Juan Carlos Elizalde Espinal i ks. Cesar Fernandez De Larrea. Przez najbliższe pięć dni będą oni gościć u naszych rodzin poznając naszą polską gościnność. Później pojadą do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem.

 

Jutro po Mszy św., którą odprawimy o godz. 10:00 rozpocznie się wspólne świętowanie na błoniach pod zamkiem. W piątek ruszamy na "mini" pielgrzymkę do Częstochowy. W sobotę nasi goście zwiedzą Muzeum w Auschwitz. Niedziela to czas na wspólne poznawanie siebie w rodzinach. Zapraszamy na uroczystą sumę o godz. 11:30.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.