Szopka 2016

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z montażu naszej szopki w kościele i oceny efektu końcowego.

Serdeczne podziękowania dla wszystkich, którzy włączyli się w przygotowanie wystroju kościoła na Święta Bożego Narodzenia a więc: zacnym Parafianom, którzy prosili o anonimowość (o ile to jest możliwe w Siewierzu:) ), ministrantom, strażakom i młodzieży gimnazjalnej.

Dziękujemy również pani Eli za wykonanie pięknych zdjęć.

                                                                                                                                                                        ks. Łukasz

 

Rekolekcje 2016 w parafii pod wezwaniem św. Macieja w Siewierzu zostały zorganizowane we wspaniały sposób. Bardzo dużo parafian skorzystało z sakramentu pokuty i przyjęło Komunię świętą. Msze święte były prowadzone tak, aby ułatwić znalezienie drogi do Boga.  Wszystkich parafian zaskoczył na pasterce przepiękny wystrój Kościoła, ołtarz który wyglądał jak stajenka i do tego gra świateł, wszystko to powodowało zachwyt parafian. Po skończonej mszy św. niektórzy wierzący robili zdjęcia ołtarzowi i stajence. Za  wszystkie piękne emocje związane z przygotowaniem jak i przeżyciem Świąt Bożego Narodzenia chcielibyśmy serdecznie podziękować.

                                                                                                                                                                         Kamila

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.