ŚDM-pielgrzymka na Jasną Górę

Drugi dzień pobytu naszych gości w naszej diecezji to dzień pielgrzymki na Jasną Górę przed tron Matki Bożej Częstochowskiej. Oprócz nich w pielgrzymce wzięło udział prawie stu pielgrzymów z naszego dekanatu. Wyruszyliśmy z Wrzosowej. Do przejścia mieliśmy 15 km. Było radośnie, głośno i kolorowo. Był też czas na modlitwę i zawierzenie swoich spraw Matce Najświętszej. Nasza siewierska młodzież na postoju rozkręciła niezłą zabawę - Polonez, Belgijka i tańce lednickie. Oj działo się. Powtórka na naszej Pielgrzymce Siewierskiej. Zapraszamy.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.