Remonty, ach remonty

Już od prawie dwóch miesięcy trwają prace remontowe w budynku starej plebanii. Planujemy urządzić tam salkę, która będzie służyć grupom parafialnym jako miejsce spotkań. Jak dotąd został wykonany wieniec, który uchroni budynek przed "rozjeżdżaniem się" ścian. Jest już gotowa całkiem nowa więźba dachowa. Obecnie trwają prace wewnątrz budynku. Okazało się, że drewniano-trzcinowe stropy są już całkowicie zgnite i trzeba wykonać nowe. Oto kilka zdjęć prezentujących postęp prac.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.