Mamy nowych ministrantów

 

 

 

 

 

 

W Niedzielę Świętej Rodziny w naszej parafii powiększyło się

 grono ministrantów. Swoje ministranckie przyrzeczenie złożyło trzech chłopców:

 Dominik, Patryk i Piotr.

 Cieszymy się wraz z nimi, że będą mogli pełnić zaszczytną służbę przy ołtarzu. Rodzicom gratulujemy. Jednocześnie zapraszamy wszystkich chłopców, którzy chcieliby zostać ministrantami o zgłoszenie się w zakrystii po Mszy św.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.