Koncert kolęd

W dniu 24 stycznia 2016 r. w naszym kościele odbył się koncert kapeli folkowej "Janicek". Muzycy w składzie: Oskar Radwański, Daria Kądziela, Tadeusz Pacan, Krystian Kozłowski, Zdzisław Święciak, Andrzej Krupa, porwali licznie zgromadzonych wiernych po Mszy Św. do wspólnego kolędowania. W siewierskiej świątyni rozbrzmiały polskie kolędy i pastorałki śpiewane na ludowo, można rzec, na ,"góralską nutę". Na zakończenie kapela wraz z wszystkimi słuchaczami koncertu zaśpiewała kolędę "Bóg się rodzi", a Ks. Proboszcz Jan Lubieniecki przygotował słodki upominek dla naszych milusińskich. Żegnając się z mieszkańcami miasta i gminy Siewierz oraz wszystkimi gośćmi zaproszonymi na koncert, zespół "Janicek" złożył najlepsze życzenia śpiewając: ,"Za kolynde dziękujymy, zdrowio, scęścio wom zycymy. Hej niech wom Bóg zapłaci, sowicie nagrodzi w niebie i na ziemi." – oczywiście, po góralsku!

Hej kolęda, kolęda!

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.