I Komunia święta

W niedzielę 8 maja w naszej parafii odbyła się uroczystość I Komunii świętej. Po raz pierwszy w pełni we Mszy św. uczestniczyło 11 dzieci. Było wiele radości, wzruszeń i nutka niepewności, czy dar Eucharystii, który dzieci otrzymały nie zostanie zaprzepaszczony. Niepozorny kwiat niezapomonajki, o którym była mowa podczas kazania ma przypominać dzieciom i ich rodzicom o Jezusie - pokornym Gościu, który chce gościć jak najczęściej w naszych sercach.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.