Grill na plebanii

W sobotę (02.07.2016r.) odbyło się spotkanie dzieci komunijnych, zorganizowane przez księdza proboszcza i rodziców. Czas przed I Komunią Świętą dzieci spędziły na intensywnej nauce, próbach i głębokich przemyśleniach duchowych. Natomiast spotkanie po Komunii było czasem relaksu i wspólnej zabawy. Zajadaliśmy przysmaki z grilla i w miłym towarzystwie spędziliśmy czas.

Ewa          

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.