V Koncert Kolęd i Pastorałek 2020

W dniu 26 stycznia bieżącego roku odbył się w naszej parafii koncert w którym po Mszy św.       o godz. 11.30 zostały zaprezentowane kolędy i pastorałki.

W koncercie wystąpili:

Róża Kopeć, Natalia Cieślakowska, Aleksandra Płociennik, Zespół "Sweet Voices" wraz               z Karolem Hadrychem oraz "Siostry Szlachta" - artystki, które zaprezentowały się już               w przeszłości w programie "Szansa na Sukces" a także na koncercie sylwestrowym                     w Zakopanem.

Koncert został zorganizowany we współpracy Stowarzyszenia Przyjaciół Miasta i Gminy Siewierz, Stowarzyszenia Księstwo Siewierskie oraz Stowarzyszenia Art-Eco plus.