Grupy parafialne

Róża św. Antoniego z Padwy - Nowa Wioska
Róża Matki Bożej Fatimskiej - Piwoń

Krąg biblijny

Spotkania odbywają w poniedziałki po Mszy św. wieczornej w salce na plebanii.

Ministranci - Liturgiczna Służba Ołtarza

Opiekun ministrantów - ks. Daniel

Zbiórki odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00 w salce na plebanii.

Spotkania oazowe dla dzieci młodszych

Spotkania dla dzieci z klas I do V i młodszych, odbywają się w każda 2. i 4. sobotę miesiąca o godz. 11.00 w niebieskim budynku po lewej stronie kościoła (wejście od tyłu budynku).

Spotkania oazowe dla dzieci starszych

Spotkania dla dzieci z klas VI i starszych, odbywają się w każdy piątek o godz. 19.00 na plebanii.