Ogłoszenia

 

 

 

 

XXXIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA   17 XI 2019 r.

 

1.W czwartek 21listopada o godz. 16.30 spotkanie z kl. VI i VII w ramach przygotowania do Bierzmowania  a także tego samego dnia spotkanie katechetyczne z rodzicami dzieci które mają w tym roku  przystąpić do I Komunii św. na salce katechetycznej o godz. 18.30.

 

2.Następna niedziela będzie ostatnią niedzielą roku kościelnego. Jest to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt oddania się Jezusowi, Królowi wszechświata.Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.