Ogłoszenia

III Niedziela Wielkanocna 14 IV 2024 r.

 

  1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Na sumie odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Świętej Spowiedzi i Komunii.
  2. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego indywidualnie i we wspólnocie. Przypominamy, że Krąg Biblijny w naszej parafii odbywa się w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.
  3. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 rozpoczniemy Adorację Najświętszego Sakramentu. Proponujemy następujący porządek:

15.00– 16.00 mieszkańcy ul. Długiej, Młyńskiej, Zagłębiowskiej i Bocznej.

       16.00– 17.00 Nowa Wioska, Czekanka i Piwoń.

       17.00– 18.00 mieszkańcy Siewierza.

  1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko od godz. 17.00 do 17.30.
  2. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 27 kwietnia 2024.
  3. Dziś zbiórka do puszek na Hospicjum w Będzinie. W tym Hospicjum są również mieszkańcy Siewierza. Zbiórkę przy głównym wejściu kościoła przeprowadzi młodzież.

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.