III Niedziela Wielkanocna 14 IV 2024 r.

1. Dziś III Niedziela Wielkanocna. Na sumie odbędzie się spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Świętej Spowiedzi i Komunii.
  2. Rozpoczynamy Tydzień Biblijny. Zachęcamy do czytania Pisma Świętego indywidualnie i we wspólnocie. Przypominamy, że Krąg Biblijny w naszej parafii odbywa się w każdy poniedziałek po wieczornej Mszy Świętej.
  3. W tym tygodniu przypada trzeci piątek miesiąca. Koronką do Bożego Miłosierdzia o godzinie 15.00 rozpoczniemy Adorację Najświętszego Sakramentu. Proponujemy następujący porządek:

15.00– 16.00 mieszkańcy ul. Długiej, Młyńskiej, Zagłębiowskiej i Bocznej.

16.00– 17.00 Nowa Wioska, Czekanka i Piwoń.

17.00– 18.00 mieszkańcy Siewierza.

1. W tym tygodniu kancelaria parafialna będzie czynna tylko od godz. 17.00 do 17.30.
  2. Diecezjalna Pielgrzymka Żywego Różańca do Bazyliki Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Dąbrowie Górniczej odbędzie się 27 kwietnia 2024.
  3. Dziś zbiórka do puszek na Hospicjum w Będzinie. W tym Hospicjum są również mieszkańcy Siewierza. Zbiórkę przy głównym wejściu kościoła przeprowadzi młodzież naszego liceum i technikum.