Lednica - 03.06.2023r.

XXVII Spotkanie Młodych na Polach Lednickich przeszło do historii. Przebiegło ono pod hasłem „Idź za Barankiem”. Było ono zachętą do tego, aby człowiek w swoim życiu poszedł za Jezusem, który jako baranek ofiarny, oddał za nas swoje życie.

3 czerwca 2023r., w sobotę, na Polach Lednickich zgromadziło się ok. 20 tys. młodych ludzi z całej Polski i nie tylko. Z naszej parafii wyruszyło trzynaście osób. Głównym punktem spotkania była uroczysta Eucharystia pod przewodnictwem ks. Arcybiskupa Stanisława Gądeckiego. Słowo Boże wygłosił ks. Arcybiskup Grzegorz Ryś, metropolita łódzki. Przez cały czas trwania spotkania dostępni byli kapłani, którzy służyli sakramentem spowiedzi.

Spotkanie Lednickie to nie tylko modlitwa, ale również zabawa. Wszyscy mogli wziąć udział w radosnym śpiewnie i tańcach. Kolejne spotkanie na Lednicy już za rok, 1 czerwca 2024r. Do zobaczenia.