Procesja różańcowa 2019

Jak co roku w pierwszą Niedzielę października w naszej parafii miała miejsce procesja różańcowa, której głownym bohaterem był oczywiście Pan Jezus, gdyż kapłani nieśli Najświętszy Sakrament, ale zaraz po Panu Jezusie rolę odegrały dzieci z klas III, które rozpoczęły przygotowanie do przyjęcia I Komunii św. w przyszłym roku w liczbie 34 osób.

Przy każdej stacji zatrzymywaliśmy się, by odmawiać kolejne dziesiątki różańca świętego.

Dzieci odmawiały kolejne "Zdrowaś Maryjo..", a wierny lud dopowiadał "...Święta Maryjo..."