III NIEDZIELA   ADWENTU    15  XII 2019 – REKOLEKCJE

1. Dziś III Niedziela Adwentu zwana z łacińskiej nazwy ”GAUDETE”, czyli

niedziela radości z bliskiego już  przyjścia Pana Jezusa.

Msza św. odprawiana jest dlatego w kolorze różowym, a nie fioletowym, jak to było przez cały Adwent.   Rozpoczynamy też nasze rekolekcje adwentowe. Trwać będą do wtorku.

W poniedziałek i wtorek Msze św. o godz.  9.00 i 18.00.

1. We wtorek dzień spowiedzi św. Spowiadamy rano od 8.30 do 9.30 i po południu od 17.30 d0 18.30.

Jeśli mamy w domu chorych do których nie jeździmy w pierwsze piątki, to możemy ich zgłosić, i ks. rekolekcjonista odwiedzi ich we wtorek w godzinach popołudniowych.

3.W zakrystii są do nabycia opłatki.  Świece adwentowe stoją na stoliczku koło ambony. Cena małej świecy 6 zł., dużej 15 zł.

4.Serdecznie dziękuję paniom z Kół Żywego Różańca z ulicy Długiej oraz sponsorowi za przygotowanie spotkań opłatkowych.

5.Na stoliku pod chórem znajduje się biuletyn „Caritas”, który informuje w jaki sposób możemy wspólnie wzajemnie sobie pomagać.