Intencje mszalne od 22.07.2024r. – 28.07.2024r.

Poniedziałek 22.07.2024 Święto św. Marii Magdaleny

7.00 +Sylwię Kurdyk (od kolegów i koleżanek męża Adama z firmy OPD Jedlicze)

18.00 1.+Salomeę i Stanisława w rocznicę śmierci Łuczyków

2.+Stefanię Erm w 1. rocznicę śmierci (od wnuczki z rodziną)

Wtorek 23.07.2024 Święto św. Brygidy, Zakonnicy- Patronki Europy

7.00 1.+Marcelego Hankiewicza w 6. rocznicę śmierci

2.+Adama Nowaka (od znajomych Januszewskich z Przeworska)

18.00 +Bronisława Kasztalskiego (od rodziny Dworaków, Lataczów i Kalarusów) oraz za +Jerzego Roka (od Barbary Bogusławskiej)

Środa 24.07.2024 Św. Kingi, Dziewicy

7.00 1.+Mariana w 30. rocznicę śmierci +Barbarę, Elżbietę         Żychowiczów

2.+Zbigniewa Bogusławskiego (od Joanny i Karola Siewierskich         z rodziną)

18.00 +zmarłych rodziców Mariana i Irenę Olszewskich

Czwartek 25.07.2024 Święto św. Jakuba, Apostoła

7.00 1.+Reginę Binkowską (od Barbary i Andrzeja Pańczyków)

2.+Mirosławę Oleksiak (od Jakuba Nowaka z rodziną i Agnieszki         Nowak z rodziną)

18.00 +Henrykę Wieczorek w 1. rocznicę śmierci  i za +Ignacego Wieczorka w 20. rocznicę śmierci

Piątek 26.07.2024 Św. Joachima i Anny, Rodziców Najświętszej Maryi Panny

7.00 1.+Józefa Lubińskiego w 1. rocznicę śmierci (od żony z dziećmi)

2.+Marka Gębicę (od Krystyny i Jana Farugów)

18.00 O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Bożej Nieustającej Pomocy dla solenizantki

Sobota 27.07.2024

7.00 1.+Zygmunta Stempla (od synowej Katarzyny z rodziną)

2.+Stanisława Lubienieckiego

18.00 +Wiesławę Świebodę w 14. rocznicę śmierci +zmarłych z rodziny Świebodów (od syna Wacława z rodziną) +Annę Nowak z racji imienin (od Arkadiusza Świebody z rodziną) +Irenę w 26. rocznicę śmierci i +Juliana Niemców +Juliannę, Jana Kierasów +Marka Gębicę (od żony z córkami) +Aleksandrę, Pelagię, Stanisławę, Aleksandra, Antoniego Polaków +Dorotę Łukasik w 5. rocznicę śmierci (od męża z rodziną) +Stanisława Leśniewskiego (od kolegi Gabriela Skupnia z żoną) +Sławomira Nieguta (od Marianny Molik) +Czesława Będkowskiego (od Agnieszki i Włodzimierza Stuczniów) +Bogumiłę Kowalską (od Zofii Grochalskiej) +Barbarę Będkowską (od Adrianny i Tomasza Bogusławskich) +Eugeniusza Kocota (od kuzynki Henryki Nowak z mężem i rodziną) +Józefa Żakowskiego (od Bronisławy i Tadeusza Kosteczków z rodziną) +Tadeusza Korusiewicza (od Jadwigi i Mieczysława Gałązków) +Jana Suchorończaka (od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz Dariusza Waluszczyka) +Elżbietę Wyszyńską (od Mariusza z Sylwią i Erykiem) +Zenona Dudę (od Anety Nowak z rodziną)

XVII Niedziela Zwykła 28.07.2024

8.00 +Mariannę Nawrot w rocznicę śmierci +Alojzego Nawrota +Annę Rzepecką

9.30 +Marię, Tadeusza Janusów +Alfredę Będkowską +Józefa Nowaka +Augusta Micińskiego (od szwagierki Krystyny z rodziną) +Sławomira Nieguta (od Ireny i Jana Bijaków z Żelisławic) +Czesława Będkowskiego (od sąsiada Jana Łabusia) +Bogumiłę Kowalską (od Krystyny Lazar) +Barbarę Będkowską (od Ireny Bogusławskiej) +Cezarego Łyniewskiego (od Beaty i Ryszarda Okularczyków) +Eugeniusza Kocota (od Dariusza Rzepeckiego z rodziną)70 +Józefa Żakowskiego (od Teresy i Janusza Żakowskich) +Tadeusza Korusiewicza (od Radosława Rzepeckiego z rodziną) +Jana Suchorończaka (od Piotra Rzepeckiego z ELKOPU) +Adama Kubisę (od bratowej Bogusławy Kubisy z rodziną) +Elżbietę Wyszyńską (od sąsiadów Tomasików) +Zenona Dudę (od Marka Mazura z córkami)

11.30 Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Heleny i Stanisława Burzawów z racji 60. rocznicy ślubu.

O zdrowie, Boże Błogosławieństwo, opiekę Matki Najświętszej, potrzebne łaski dla Wandy Błach.

17.00 +Stanisławę Gruszkę (od córki Wiesławy z rodziną)

Intencje mszalne od 15.07.2024r. – 21.07.2024r.

Poniedziałek 15.07.2024   św. Bonawentury, Biskupa i Doktora Kościoła

7.00 1. W Bogu wiadomej intencji

2.+Zofię Szarek(od syna z rodziną)

18.00 +Czesława Woźniaka(od żony)