\'\'Żniwo wielkie...\'\' - Margaretki w Niepokalanowie - 27.04.2024r.

„Żniwo wprawdzie wielkie, ale robotników mało, proście więc Pana żniwa, żeby wyprawił robotników na swoje żniwo”. Tymi słowami Pan Jezus zachęcał do modlitwy za powołanych do służby Bogu. Apostolat Margaretka podejmuje tę zachętę i nieustannie modli się za kapłanów. Oprócz osobistej modlitwy członkowie łączą również swoje błaganie podczas corocznych ogólnopolskich spotkań.

       27 kwietnia Margaretki spotkały się w Niepokalanowie. Rozpoczęliśmy od wspólnej modlitwy różańcowej. Najważniejszym momentem pielgrzymki była wspólna Eucharystia, którą sprawował dla nas ks. Bogusław Nagel-krajowy duszpasterz Apostolatu Margaretka, w koncelebrze kilkudziesięciu księży z całej Polski.

   Z naszego regionu przybyło na spotkanie pięćdziesięcioro dwoje członków. Były to Margaretki z parafii p.w. Nawiedzenia Najświętszej Maryi Panny w Będzinie, św. Mikołaja z Targoszyc, św. Jana Chrzciciela z Żelisławic, Najświętszego Serca Pana Jezusa z Siewierza i św. Macieja w Siewierzu wraz ze swoim opiekunem- ks. Danielem Bunią.

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.