XXV   NIEDZIELA   ZWYKŁA   19 IX 2021 r.

1. Dzisiaj na sumie spotkanie z rodzicami i dziećmi przygotowującymi się do I Komunii św.
  2. Dziękujemy dzieciom i młodzieży oraz rodzicom i opiekunom za udział w Triduum ku czci św. Stanisława Kostki.
  3. We wtorek święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty. Przy tej okazji zachęcamy do czytania Pisma Świętego. Krąg Biblijny w naszej parafii w każdą środę po Mszy św. na salce.
  4. W sobotę 25 września, między godziną 14.00 a 19.00, możliwość zaszczepienia w budynku remizy OSP Leśniaki.