XXXIII   NIEDZIELA   ZWYKŁA   17 XI 2019 r.

1.W czwartek 21listopada o godz. 16.30 spotkanie z kl. VI i VII w ramach przygotowania do Bierzmowania  a także tego samego dnia spotkanie katechetyczne z rodzicami dzieci które mają w tym roku  przystąpić do I Komunii św. na salce katechetycznej o godz. 18.30.

2.Następna niedziela będzie ostatnią niedzielą roku kościelnego. Jest to Uroczystość Chrystusa Króla Wszechświata. Po każdej Mszy św. Litania do Najświętszego Serca Pana Jezusa i akt oddania się Jezusowi, Królowi wszechświata.