Intencje Mszalne

 

Intencje mszalne od 26.02.2024r. – 03.03.2024r.

 

Poniedziałek 26.02.2024

7.00 +Stefanię Korusiewicz (od Jacka Kocota z rodziną)

18.00 +Mariannę Kazimierza Kocotów +zmarłych rodziców Bańków

 

Wtorek 27.02.2024

7.00 Za Ojczyznę, wynagradzająca za grzechy popełnione przez Naród Polski oraz o wypełnienie Woli Bożej w naszym Narodzie

18.00 W intencji Panu Bogu wiadomej

 

Środa 28.02.2024

7.00 +Halinę Stankowską (od pracowników firmy Electrolux)

18.00 +Wojciecha Grada (od rodziny Marka i Jerzego Gradów)

 

Czwartek 29.02.2024

7.00 +Alojzego Kołodziejczyka (od Apolonii i Edwarda Sołtysików)

18.00 +Apolonię Jana Ślusarskich +Irenę Rak

 

Piątek 01.03.2024

7.00 +Józefa Lubasa (od Beaty i Zbigniewa Lebiockich z córką)

18.00 +Stefanię Krzysztofa Karwaczyńskich

 

Sobota 02.03.2024

7.00 +Helenę Dyrdę

 

18.00 REKOLEKCJE

1.+Eufenię Myrtę (od Ewy Buczak i Zdzisława Maltazara z rodziną)

2.+Helenę Syrek +Kazimierza Milkę +Janusza Hądza (od Barbary Kijas) +Kazimierza Majewskiego (od Stanisławy i Andrzeja Bogusławskich z rodziną) +Ksenię Kubik (od Tomasza Kubika z rodziną)  +Henryka Jedlińskiego (od Justyny Borowieckiej z rodziną) +Bronisława Błacha (od Jolanty i Sylwestra Rzepeckich) +Roberta Karwaczyńskiego (od Doroty i Janusza Woźniaków) +Lucynę Brzozowską (od Justyny i Wiesława Brzozowskich z dziećmi) +Pawła Dyrdę (od Mirosławy i Henryka Brzozowskich) +Jana Wewióra (od Jolanty i Jerzego Dworaków z rodziną) +Mariusza Szatana (od Małgorzaty z dziećmi i Adrianem) +Helenę Rychter (od synowej Hanny Rychter) +Mariana Barańskiego (od rodziny Raczków)

 

III Niedziela Wielkiego Postu 03.03.2024 REKOLEKCJE

8.00 O Boże Błogosławieństwo dla ks. Kazimierza Syrka z racji imienin

 

9.30 +Janusza Hądza (od Bogumiła i Zdzisławy Kowalskich) +Krystynę Będkowską (od koleżanek córki Lidii) +Kazimierza Wandę Rutkowskich +Kazimierza Majewskiego (od Bożeny Wylon z rodziną) +Ksenię Kubik (od Augustyny Serwy) +Henryka Jedlińskiego (od Czesławy i Henryka Nowaków) +Bronisława Błacha (od Spółki Leśno-Gruntowej w Siewierzu) +Roberta Karwaczyńskiego (od Katarzyny i Tomasza Bijaków z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od swatów Korusiewiczów) +Pawła Dyrdę (od Janiny Sobczyk z rodziną) +Jana Wewióra (od Zofii i Czesława Kucharczyków) +Mariusza Szatana (od Adama Wylona z rodziną) +Helenę Rychter (od Krystyny Kubańskiej z rodziną) +Mariana Barańskiego (od Jadwigi Musialik z rodziną) +Mirosławę Galę (od Róży św. Macieja)

 

11.30 O Boże Błogosławieństwo i opiekę Matki Bożej dla Agnieszki i Kamila z rodziną   

 

17.00 +Lesława Solipiwkę w 4. rocznicę śmierci (od dzieci z rodzinami)

 

 

 

Intencje mszalne od 19.02.2024r. – 25.02.2024r.

 

Poniedziałek 19.02.2024

7.00 +Janinę Dębowiec (od Danuty i Zbigniewa Gębalów)

18.00 +Alicję Kurzeję (od Jarosława Korczaka z Krystyną)

 

Wtorek 20.02.2024

7.00 +Adama Nowaka (od Barbary i Zbigniewa Kijasów)

18.00 +Marka Łukasika (od żony Jolanty)

 

Środa 21.02.2024

7.00 +Danielę Kosteczkę (od szwagierki Eugenii z rodziną)

18.00 +Stanisława Lenarcika (od Burmistrza i pracowników Urzędu Miasta i Gminy Siewierz)

 

Czwartek 22.02.2024 Święto Katedry św. Piotra Apostoła

7.00 +Genowefę Góralczyk (od Koła Gospodyń Wiejskich z ul. Długiej)

18.00 +Bronisława Kasztalskiego (od Moniki i Piotra Krzykawskich z dziećmi)

 

Piątek 23.02.2024

7.00 +Wiesławę Pływacz (od rodziny z Rudnika Małego)

18.00 +Wojciecha Dudę (od Janiny Machury oraz od Wandy i Jerzego Skwarów)

 

Sobota 24.02.2024

7.00 +Gabriela Korusiewicza (od Krzysztofa Rocha z rodziną)

18.00 +Andrzeja Pierzchałę w 22. rocznicę śmierci (od żony i dzieci) +Stanisława Łukasika w 18. rocznicę śmierci (od żony z rodziną) +Janusza Hądza (od rodziny Kurasiów) +Rafała Bromboszcza (od rodziny Miłochów) +Kazimierza Majewskiego (od Marianny i Alojzego Maltazarów) +Ksenię Kubik (od Heleny Majcherczyk z rodziną)  +Henryka Jedlińskiego (od Bożeny Wylon z rodziną) +Bronisława Błacha (od Małgorzaty i Zenona Kusajów z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od kuzynki Hanny Bańki z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od Jolanty i Andrzeja Machurów) +Pawła Dyrdę (od cioci Alfredy) +Jana Wewióra (od rodziny Czechów) +Mariusza Szatana (od Krystyny i Andrzeja Kochlików z rodziną) +Helenę Rychter (od wnuczki Beaty z rodziną) +Mariana Barańskiego (od sąsiadów Urszuli i Adama Kubisów z rodziną)

 

II Niedziela Wielkiego Postu 25.02.2024

 

8.00 +Ryszarda Czesława Buniów

 

9.30 +Romana Sulińskiego +Janusza Hądza (od Urszuli i Jacka Białych) +Rafała Bromboszcza (od Renaty i Piotra Sobczyków) +Kazimierza Majewskiego (od koleżanki Grażyny Czerwińskiej) +Ksenię Kubik (od Michała Kubika z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Doroty Dobrowolskiej z rodziną) +Bronisława Błacha (od Haliny i Włodzimierza Pyrzyków) +Roberta Karwaczyńskiego (od Józefa Dorobisza) +Lucynę Brzozowską (od Małgorzaty Ziai) +Pawła Dyrdę (od Krystyny i Jana z rodziną) +Jana Wewióra (od Małgorzaty i Zenona Kusajów z rodziną) +Mariusza Szatana (od cioci Jadwigi Hąc z rodziną) +Helenę Rychter (od Andrzeja Rychtera z rodziną) +Mariana Barańskiego (od sąsiadki Ewy Buczak z rodziną)

 

11.30 Z podziękowaniem za wszystkie łaski, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo w 80. rocznicę urodzin   

 

17.00 +Mariannę w 15. rocznicę śmierci +Marka Stefana Kubiców +Mariana Pasamonika w 20. rocznicę śmierci +zmarłych z rodzin

 

 

Intencje mszalne od 12.02.2024r. – 18.02.2024r.

 

Poniedziałek 12.02.2024

7.00 +Alfredę Rauk (od rodziny Niepsujów)

18.00 +Mariana w 13. rocznicę śmierci +Stanisławę Walerię Stefana Balińskich +Mariannę Marcina Ptasiów

       

Wtorek 13.02.2024

7.00 W Bogu wiadomej intencji

18.00 +Zygmunta Erbińskiego w 16. rocznicę śmierci +Bronisławę Antoniego Stanisława Sączewskich (od rodziny)

 

Środa Popielcowa 14.02.2024

9.00 +zmarłych rodziców Marię i Stanisława Bajerskich

18.00 +Kornelię Cezarego Tyczyńskich

 

Czwartek 15.02.2024

7.00 +Alfredę Gruszkę (od brata z żoną)

18.00 O Boże Błogosławieństwo i potrzebne łaski dla rodziny Pawełka

 

Piątek 16.02.2024

7.00 +Reginę Jankowską (od Grażyny Lisek z rodziną)

18.00 +Stefana Dębowca (od wnuczki Amelii z mamą)

 

Sobota 17.02.2024

7.00 +Leszka Mejgera (od Marianny Molik z córkami)

18.00 +Janusza Chądza (od cioci Heleny Hądz) +Kazimierza Majewskiego (od Anny i Jarosława Gawronów)+Ksenię Kubik (od Barbary i Zdzisława Totoniów oraz od Wandy Majewskiej)  +Henryka Jedlińskiego (od Ewy Łakomy) +Bronisława Błacha (od Haliny Aleksego i Patrycji Młyńczaków) +Roberta Karwaczyńskiego (od cioci Władysławy Karwaczyńskiej) +Lucynę Brzozowską (od kuzynki Aurelii Kucharczyk) +Pawła Dyrdę (od sąsiadów Gajdzików) +Jana Wewióra (od Bożeny Nawrot z córką Klaudią) +Mariusza Szatana (od Danuty i Henryka Milewskich z rodziną) +Helenę Rychter (od Władysławy Czesławy Henryka Nowaków z rodziną) +Mariana Barańskiego (od Moniki i Kazimierza Sarników)

 

I Niedziela Wielkiego Postu 18.02.2024

8.00 +Zenobię Antoniego Nawrotów (od synów z rodzinami)  

 

9.30 Bogusławę Kleszcz w 15. rocznicę śmierci (od dzieci z rodzinami) +Mariana Bańkę +Czesława Karwaczyńskiego +zmarłych z rodziny Bańków +Romana Sulińskiego +Czesławę Dorobisz w 5. rocznicę śmierci (od męża i dzieci) +Halinę Rzepecką z Wrocławia (od Sylwestra Kubisy) +Danutę Maltazar w 31. rocznicę śmierci +Kazimierza Majewskiego (od Jadwigi i Adama Płockich) +Ksenię Kubik (od Danuty Drzewosz z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Aleksandry i Tadeusza Sowy z rodziną) +Bronisława Błacha (od koleżanek z byłego Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołuchowicach) +Roberta Karwaczyńskiego (od kuzynki Marioli Łabaj z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od sąsiadów Teresy i Tadeusza Ruchlewiczów) +Pawła Dyrdę (od Mariana i Ewy Dudy z rodziną) +Jana Wewióra (od Alicji i Stanisława Golanowskich) +Mariusza Szatana (od Barbary Kijas z rodziną) +Helenę Rychter (od wnuczki Grażyny Bal z rodziną) +Mariana Barańskiego (od rodziny Męczyńskich)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Sabinę Dudek

 

 

Intencje mszalne od 05.02.2024r. – 11.02.2024r. 

Poniedziałek 05.02.2024 św. Agaty, Dziewicy i Męczennicy

7.00 +Stefanię Korusiewicz(od siostry Henryki z mężem)

18.00 +Halinę Stankowską(od sąsiadów Opachów)

       

Wtorek 06.02.2024 św. Pawła Miki i Towarzyszy, Męczenników

7.00 +Wojciecha Grada(od rodziny Gradów i Męcfelów)

18.00 +Alojzego Kołodziejczyka(od rodziny Bednarzy)

 

Środa07.02.2024

7.00 +Eufemię Myrtę(od chrześnicy Urszuli Kubisy z mężem Adamem i rodziną)

18.00 +Mariannę w 3. rocznicę śmierci i +Konrada Korusiewiczów

 

Czwartek 08.02.2024

7.00 +Mirosławę Oleksiak(od wnuczki Małgorzaty z rodziną)

18.00 +Józefa Lubasa (od Elżbiety i Jana Sroków)

 

Piątek09.02.2024

7.00 +Macieja Cymera(od Aleksandry Baros z córką)

18.00 +Natalię Gruszkę(od wnuczki Ewy z mężem)

 

Sobota 10.02.2024 św. Scholastyki, Dziewicy

7.00 +Władysławę Płazak(od Adama Kozaka z rodziną)

 

18.00 +Tadeusza Woźniaka w kolejną rocznicę śmierci (od żony z rodziną) +Genowefę Teofila Andrzeja Kubańskich +Petronelę Ignacego Woźniaków +Zbigniewa Kosteczkę w 1. rocznicę śmierci (od żony i dzieci)+Kazimierza Majewskiego (od Magdaleny i Adama Korców) +Józefa Lubińskiego (od rodziny Cichoniów z Podwarpia) +Ksenię Kubik (od Anny i Andrzeja Pałki z rodziną)  +Henryka Jedlińskiego (od Jana i Tomasza Skwary) +Bronisława Błacha (od Wandy Kozieł z rodziną)+Roberta Karwaczyńskiego(od rodziny Wajdziaków z Tułowic)+Lucynę Brzozowską (od rodziny Serwów i Skalskich)+Pawła Dyrdę(od siostrzenicy Moniki z rodziną) +Jana Wewióra(od sąsiadów Niepsujów)

 

 

VINiedziela Zwykła 11.02.2024

 

8.00 W intencji chorych oraz pracowników służby zdrowia i opieki społecznej

 

9.30+Stanisława Balińskiego w 13. rocznicę śmierci +Alinę Okularczyk w 7. rocznicę śmierci i +zmarłych z rodziny Okularczyków (od dzieci) +Wiktora Musiałkaw 5. rocznicę śmierci +Kazimierza Majewskiego (od kuzynki Urszuli z rodziną)+Ksenię Kubik (od brata Ernesta z rodziną)+Henryka Jedlińskiego (od Izy i Karola Kocotów)+Felicję Fuksiewicz(od Jolanty i Marka Szczepaniaków)60+Bronisława Błacha (od Apolonii i Edwarda Sołtysików)+Roberta Karwaczyńskiego (od rodziny Łabusiów)+Lucynę Brzozowską (od Teresy i Krzysztofa Sitków)+Pawła Dyrdę (od Stanisławy Ruśniak i Andrzeja Brodki) +Jana Wewióra (od sąsiadów Kajdzików), +Elżbietę Maciąg, +Helenę Adamczyk, Władysława, Mariannę Skupień

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Józefa Lubasa w rocznicę śmierci (od chrześniaka Marka Korka z rodziną)

 

VIntencje mszalne od 29.01.2024r. – 04.02.2024r.

 

Poniedziałek 29.01.2024

7.00 +Danielę Kosteczkę (od Apolonii i Edwarda Sołtysików)

18.00 +Genowefę Góralczyk (od Mariana i Barbary Woźniaków z rodziną)

 

 

Wtorek 30.01.2024

7.00 +Bronisława Kasztalskiego (od Jolanty i Marka Ziajów)

18.00 +Wiesławę Pływacz (od siostry Marii z mężem)

 

Środa 31.01.2024 św. Jana Bosko, Prezbitera

7.00 +Wojciecha Dudę (od Cecylii Machury oraz od Anny i Damiana Muców)  

18.00 +Witolda Kozerskiego w 2. rocznicę śmierci (od żony, dzieci i wnucząt)

 

I Czwartek Miesiąca 01.02.2024

7.00 +Gabriela Korusiewicza (od Adama Pasamonika z rodziną)

18.00 O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Najświętszej dla Mai w 18. rocznicę urodzin

 

 

I Piątek Miesiąca 02.02.2024 Święto Ofiarowania Pańskiego

9.00 +Jadwigę Stanisława Lubienieckich

18.00 +Leszka Kocota (od rodziny Dudów)

 

 

I Sobota Miesiąca 03.02.2024

7.00 Za grzechy popełnione przeciwko Trójcy Przenajświętszej i Niepokalanemu Sercu Maryi

 

18.00 +Mirosława Łukasika w 30. rocznicę śmierci (od żony Leokadii i dzieci) +Kazimierza Majewskiego (od Teresy Lubińskiej z rodziną) +Józefa Lubińskiego (od Genowefy i Krzysztofa Szymców z rodziną) +Ksenię Kubik (od Wandy Maltazar z rodziną)  +Henryka Jedlińskiego (od Ilony i Piotra Dudów) +Stanisławę Dyrdę (od rodziny Maltazarów i Majczaków) +Bronisława Błacha (od Dyrekcji i Pracowników Zakładu Poprawczego i Schroniska Dla Nieletnich w Zawierciu) +Roberta Karwaczyńskiego (od rodziny Pasamoników z Brudzowic) +Lucynę Brzozowską (od swata Mariana Stelmacha) +Pawła Dyrdę (od siostrzenicy Patrycji) +Jana Wewióra (od koleżanek ze szkoły podstawowej)

 

V Niedziela Zwykła 04.02.2024

8.00 +Bogusławę Wiśniewską w 10. rocznicę śmierci +Jerzego Wiśniewskiego +Jana Janinę Mertów    

 

9.30 +Leszka Kierasa w 28. rocznicę śmierci +Kazimierza Majewskiego (od Urszuli Wyszyńskiej) +Józefa Lubińskiego (od Alicji i Józefa Majerowskich) +Ksenię Kubik (od Gabriela Szopińskiego z Krystyną) +Henryka Jedlińskiego (od Anny i Henryka Bąkowiczów) +Stanisławę Dyrdę (od Ewy Szkutelskiej z rodziną) +Felicję Fuksiewicz (od Koła Różańcowego św. Macieja) +Bronisława Błacha (od Dyrekcji i Pracowników Zakładu Poprawczego i Schroniska Dla Nieletnich w Zawierciu) +Roberta Karwaczyńskiego (od rodziny Lebieckich z córkami) +Lucynę Brzozowską (od Bożeny i Jacka Kołpiewiczów) +Pawła Dyrdę (od siostrzenicy Anety z rodziną) +Jana Wewióra (od sąsiadów Pośpiechów)

 

11.30 Za Parafian

 

 

17.00 +Michalinę Czerwińską (od Justyny Kucharczyk z rodziną)

 

 

 

Intencje mszalne od 22.01.2024r. – 28.01.2024r.

 

Poniedziałek 22.01.2024

7.00 +Krystynę Lewandowską (od Przychodni „Polmed” w Siewierzu)

18.00 +Alfredę Gruszkę (od chrześnicy Ewy z rodziną)

 

Wtorek 23.01.2024

7.00 +Reginę Jankowską (od Przychodni „Polmed” w Siewierzu)

18.00 +Stefana Dębowca (od Jacka Nawrota)

 

Środa 24.01.2024 św. Franciszka Salezego, Biskupa i Doktora Kościoła

7.00 +Leszka Mejgera (od brata Włodzimierza z rodziną)  

18.00 +Janinę Dębowiec (od Marka Kubika z rodziną)

 

Czwartek 25.01.2024 Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła

7.00 +Alicję Kurzeję (od Grzegorza Błacha z rodziną)

18.00 O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Najświętszej dla Pawła w 25. rocznicę urodzin

 

Piątek 26.01.2024 św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów

7.00 +Adama Nowaka (od wujka Zygmunta Białego)

18.00 +Aleksandra Błacha (od współpracownicy, siostry, dzieci z Zakładu Opiekuńczo-Leczniczego w Częstochowie)

 

Sobota 27.01.2024

7.00 +Stanisława Lenarcika (od rodziny Jolanty i Jacka Raczków z synami)

18.00 +Janinę Terentowicz (od córki) +Janinę Kudlaszyk w 16. rocznicę śmierci +Sylwestra Dobrowolskiego (od kuzynki Doroty) +Kazimierza Majewskiego (od kuzyna Józefa Nowaka z żoną) +Józefa Lubińskiego (od Bogusławy i Leszka Fortuny) +Ksenię Kubik (od Lidii Rok-Kasztalskiej z rodziną)  +Henryka Jedlińskiego (od Julii Kurdyk i Damiana Sarneckiego) +Stanisławę Dyrdę (od Bożeny i Tomasza Łukasików z dziećmi) +Bronisława Błacha (od Anny Nowak) +Roberta Karwaczyńskiego (od chrześniaka Kamila) +Lucynę Brzozowską (od siostrzeńca Jerzego z rodziną)

 

IV Niedziela Zwykła 28.01.2024

8.00 +Aurelię Wacława Tadeusza Kubisów  

 

9.30 +Efrema Balińskiego w 12. rocznicę śmierci +Stanisławę Płazak w 1. rocznicę śmierci (od męża z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Ady Czapli z synami) +Józefa Lubińskiego (od rodziny Rudych z Podwarpia) +Ksenię Kubik (od Krystyny Serwy) +Henryka Jedlińskiego (od Krystyny i Andrzeja Kochlików z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od Danuty Kopeć z dziećmi) +Felicję Fuksiewicz (od Alfredy Peterek z rodziną) +Bronisława Błacha (od Zbigniewa Grochalskiego z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Rzepkowskich z Ciągałową) +Lucynę Brzozowską (od Haliny Majewskiej z rodziną)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Józefa Marię Witkowskich +Antoniego Elżbietę Nowaków  

 

 

Intencje mszalne od 15.01.2024r. – 21.01.2024r.

Poniedziałek 15.01.2024

7.00 +Józefa Lubasa (od szwagierki Niny z Tadeuszem)

18.00 +Alicję Kurzeję (od Tomasza Miłocha z rodziną)

       

Wtorek 16.01.2024

7.00 +Jana Hąca (od Ireny i Janusza Kmiecików)

18.00 +Stanisławę Szczęsną (od szwagierki Marii Szczęsnej z rodziną oraz od rodziny Radziszewskich)

 

Środa 17.01.2024 św. Antoniego, Opata

7.00 +Eufemię Myrtę (od Pracowników Poczty)  

18.00 +Stanisława Golanowskiego (od Doroty z rodziną)

 

Czwartek 18.01.2024

7.00 +Mirosławę Oleksiak (od syna Leszka z żoną)

18.00 +Macieja Cymera (od Jolanty i Wojciecha Cymerów)

 

 

III Piątek Miesiąca 19.01.2024 św. Józefa Sebastiana Pelczara, Biskupa

7.00 +Natalię Gruszkę (od wnuczki Barbary z mężem i dziećmi)

18.00 +Władysławę Płazak (od rodziny Majcherczyków z Dziewek)

 

 

Sobota 20.01.2024

7.00 +Alfredę Rauk (od rodzin Rzepeckich, Bzdęgów i Sołtysików)

18.00 +Kazimierza Majewskiego (od Henryka i Czesławy Nowaków) +Józefa Lubińskiego (od Kazimierza i Władysławy Krzykawskich) +Ksenię Kubik (od Anety i Andrzeja Radziszewskich z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od rodziny Kolasińskich z Nakła) +Jerzego Kozerskiego (od Olgi i Grzegorza Dudów z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Kazimiery i Czesława Bijaków) +Stanisławę Dyrdę (od sąsiadów Doroty i Marka Krochmalów) +Bronisława Błacha (od siostry) +Roberta Karwaczyńskiego (od Mariana z córka Beatą)20 +Lucynę Brzozowską (od siostrzenicy Ilony z mężem)

 

III Niedziela Zwykła 21.01.2024

8.00 +Marię Nawrot w 2. rocznicę śmierci (od męża)  

 

9.30 +Janinę Wojkowską w 2. rocznicę śmierci (od córki Krystyny z rodziną) +Wiktora Zofię Błachów +Romana Romaniaka +Ryszarda Gwoździewicza w 1. rocznicę śmierci (od siostry Janiny i bratanic) +Janusza Góralczyka w 17. rocznicę śmierci (od córek i synów z rodzinami) +Wiesława Grodka w 11. rocznicę śmierci (od żony i dzieci) +Kazimierza Majewskiego (od chrześnicy Ilony z rodziną) +Józefa Lubińskiego (od Czesława Urgacza z rodziną) +Ksenię Kubik (od Adeli Knapik z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Kazimiery i Gabriela Skupniów z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od Jolanty Machury z rodziną) +Felicję Fuksiewicz (od Stanisławy Madej)60 +Bronisława Błacha (od chrześnicy Iwony z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od kuzynki Katarzyny z rodziną)20 +Lucynę Brzozowską (od siostrzenicy Agnieszki z mężem i dziećmi)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Witolda Wacławka +Zofię Kazimierza Okoniów +zmarłych z rodziny Maltazarów i Łukasików

 

 

Intencje mszalne od 08.01.2024r. – 14.01.2024r.

 

Poniedziałek 08.01.2024

7.00 +Włodzimierza Opacha (od uczniów klasy V, rodziców, wychowawcy i nauczyciela wspomagającego)

18.00 +Wojciecha Dudę (od siostry Bogumiły Nawrot oraz od Mariana Nawrota z rodziną)

 

Wtorek 09.01.2024

7.00 +Gabriela Korusiewicza (od Danuty i Ireneusza Balińskich z rodziną)

18.00 +Pelagię Korusiewicz (od rodziny Ibeków)

 

Środa 10.01.2024

7.00 +Leszka Kocota (od Lucyny i Mariana Nowaków z Łukaszem)  

18.00 +Stefanię Korusiewicz (od koleżanek z Banku Spółdzielczego)

 

Czwartek 11.01.2024

7.00 +Halinę Stankowską (od siostry Zofii Jakubczyk z mężem Gabrielem)

18.00 +Wojciecha Grada (od kolegi Jana)

 

Piątek 12.01.2024

7.00 +Alojzego Kołodziejczyka (od Kawalerów i Dam Orderu Św. Stanisława)

18.00 +Józefa Lubasa (od swatów Jadwigi i Tadeusza Syrków)

 

Sobota 13.01.2024

7.00 O świętość dla kapłanów

18.00 +Mariusza Łukasika w 1. rocznicę śmierci (od żony i córki) +Andrzeja Kwokę (od żony Teresy i dzieci) +Kazimierza Majewskiego (od sąsiadki Teresy Sławuty) +Józefa Lubińskiego (od Adama i Teresy Góralczyków) +Ksenię Kubik (od sąsiadki Jadwigi Musialik)  +Henrykę Orłowską (od Mirosławy i Sławomira Carów) +Janinę Kocot (od Ireny i Janusza Kmiecików z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Iwony i Wiesława Nowaków) +Stanisławę Balińską (od Maryli Juszczyk oraz od Małgorzaty i Radosława Kubików) +Henryka Jedlińskiego (od rodziny Mrozińskich) +Stanisławę Dyrdę (od Marii Kubisy z rodziną) +Bronisława Błacha (od Romualda z rodziną)

 

II Niedziela Zwykła 14.01.2024

8.00 +Piotra Łabusia w 6. rocznicę śmierci (od żony z rodziną) 

 

9.30 +Walerię Grab (od córki Anny z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od sąsiadów Rosińskich i Banych) +Józefa Lubińskiego (od Jolanty Dudy z rodziną) +Ksenię Kubik (od Haliny i Bogusława Radziszewskich)  +Henrykę Orłowską (od Leszka Cara z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Beaty i Krzysztofa Madejów) +Henryka Jedlińskiego (od rodziny Jedlińskich z Gródkowa) +Stanisławę Dyrdę (od kuzynki Hanny z rodziną) +Felicję Fuksiewicz (od Małgorzaty i Piotra Miłochów) +Bronisława Błacha (od Adeli Niedbał)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Wacława Ziętka w 9. rocznicę śmierci (od żony i rodziny)

 

 

Intencje mszalne od 01.01.2024r. – 07.01.2024r.

 

Poniedziałek 01.01.2024 Uroczystość Świętej Bożej Rodzicielki Maryi

8.00 +Stanisława Madeja (od żony z rodziną)  

 

9.30 +Lucję Jedlińską w 10. rocznicę śmierci (od córki Ilony z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od firmy Tachografy) +Józefa Lubińskiego (od rodziny Przemyków i Woźniaków) +Ksenię Kubik (od Mariusza Szatana)  +Henrykę Orłowską (od Ryszarda Ziętka z rodziną) +Janinę Kocot (od Joanny i Mirosławy Nowak) +Teresę Serwę (od koleżanek Janiny i Haliny) +Jerzego Kozerskiego (od Justyny i Macieja Bogusławskich z dziećmi) +Stanisławę Balińską (od Janiny Widawskiej i rodziny Moryców oraz od Henryki Szczypy z rodziną) +Mieczysława Ciągałę (od Haliny Kozerskiej z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Małgorzaty Sierki z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od Iwony Pędzik z rodziną) +Bronisława Błacha (od Olgi Zaręby z rodziną)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Halinę Widerę (od syna i córek z rodziną)  

       

Wtorek 02.01.2024 Św. Bazylego Wielkiego i św. Grzegorza z Nazjanzu, Biskupów i Doktorów Kościoła

7.00 +Stanisława Golanowskiego (od Teresy i Tomasza Majczaków z rodziną oraz od rodziny Dyrdów)

18.00 +Stanisławę Szczęsną (od Sylwii i Jerzego Bednarczyków z rodziną oraz od Urszuli i Dariusza Janasów z rodziną)

 

 Środa 03.01.2024

7.00 W Bogu wiadomej intencji  

18.00 +Zdzisława Zbigniewa Marię Mariana Urbańczyków

 

I Czwartek Miesiąca 04.01.2024

7.00 +Adama Nowaka (od Ireny i Jana Bijaków z Żelisławic)

18.00 +Aleksandra Błacha (od rodziny Pokorzyńskich)

 

I Piątek Miesiąca 05.01.2024

7.00 +Stanisława Lenarcika (od rodziny Kłosowskich i Makiełów)

18.00 +Danielę Kosteczkę (od Małgorzaty i Ryszarda Zdebów)

 

Sobota 06.01.2024 Uroczystość Objawienia Pańskiego – Trzech Króli

8.00 +Genowefę Góralczyk (od swatowej Cecylii Niewielskiej)  

 

9.30 +Michała Kijankę w rocznicę śmierci (od mamy) +Katarzynę, Franciszka, siostrę Marię, zmarłych z rodziny Górów +Adama Gruszkę +Kazimierza Majewskiego (od Stefana Pyrzyka i Bogusławy) +Józefa Lubińskiego (od Dariusza Kubika z rodziną) +Ksenię Kubik (od Barbary Sakwy z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Elżbiety i Janusza Królikowskich z rodziną) +Janinę Kocot (od Jadwigi i Adama Płockich) +Jerzego Kozerskiego (od Mariusza Kowalskiego z żoną) +Stanisławę Balińską (od Agnieszki i Mariusza Małotów z rodziną oraz od Tadeusza i Aleksandry Sowów z rodziną) +Mieczysława Ciągałę (od Teresy Balińskiej) +Henryka Jedlińskiego (od Henryka i Małgorzaty Mamaków) +Stanisławę Dyrdę (od Joanny Sobolewskiej z rodziną) +Bronisława Błacha (od sąsiadów Rzepkowskich)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Bronisława Kasztalskiego (od rodziny Arczyńskich i Beaty Cicheckiej z córkami)

 

Niedziela 07.01.2024 Święto Chrztu Pańskiego

8.00 +Wiesławę Pływacz (od brata Jana i Haliny)  

 

9.30 +Annę Franciszka Walów (od córki) +Jana Dudę w 33. rocznicę śmierci +Eleonorę Szczepana Zygmunta Koleuszów +Władysławę Szczepana Żurków +Jerzego Fakelariju +Wiesławę Gawińską (od rodziny Koleuszów) +Kazimierza Majewskiego (od Danieli, Adama i Sławomira Gwoździewiczów) +Józefa Lubińskiego (od kuzynki Marii z rodziną) +Ksenię Kubik (od Olgi i Grzegorza Dudów z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Jadwigi i Stanisława Kańtochów z rodziną) +Janinę Kocot (od Zofii i Gabriela Jakubczyków) +Jerzego Kozerskiego (od Małgorzaty i Piotra Miłochów z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Koła Łowieckiego „Ryś” oraz od Jolanty i Jacka Milewskich z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od Doroty Kiciak) +Henryka Jedlińskiego (od brata Ryszarda z żoną) +Stanisławę Dyrdę (od Urszuli i Andrzeja Kozerskich z rodziną) +Felicję Fuksiewicz (od swata Ryszarda) +Bronisława Błacha (od Renaty i Cezarego Łyniewskich z rodziną)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Edmunda w rocznicę śmierci +Józefę Tadeusza Dyrdów

 

Intencje mszalne od 25.12.2023r. – 31.12.2023r.

 

Poniedziałek 25.12.2023 Uroczystość Narodzenia Pańskiego

8.00 +Andrzeja Syrka (od żony Teresy z rodziną)  

 

9.30 +Helenę i Wiktora Całków +Irenę Stanisława Myśliwców +Irenę Edmunda Sabinę Świerczyńskich +Wiesławę Edwarda Bogusława Gwiazdów +Teresę Pietruszewską +Andrzeja Barana (od rodziny) +zmarłych z rodziny Kubików i Rydzowskich (od wnuczki i wnuka z rodzinami) +Halinę Lesława Solipiwków (od syna z rodziną) +Helenę Edwarda Witolda Kazimierza Wacławę Dyrdów +zmarłych z rodziny Korusiewiczów i Szuminoskich +Romana Sulińskiego +Gabriela Kubańskiego (od siostry z rodziną) +Czesławę Dorobisz (od męża z dziećmi) +Stanisławę Mariana Walerię Stefana Balińskich +Mariannę Marcina Ptasiów +Helenę Juliana Ryszarda Stanisława Lenarczyków +Juliannę Jana Kucharczyków +Henrykę Eugeniusza Rzepkowskich +Tadeusza Sorę i +zmarłych rodziców +zmarłych z rodziny Karwaczyńskich +Kazimierza Majewskiego (od sąsiadów Jakóbczyków) +Józefa Lubińskiego (od Tadeusza Gocyły z rodziną) +Ksenię Kubik (od Ireny i Janusza Kmiecików)  +Henrykę Orłowską (od rodziny Sławczyków) +Janinę Kocot (od rodziny Sakowskich) +Teresę Serwę (od rodziny Czerwińskich z Ćmaków) +Adelę Korusiewicz (od Haliny i Jana Pasternaków) +Jerzego Kozerskiego (od Andrzeja Nowaka z Żelisławic z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Dariusza i Agnieszki Kubarskich oraz od Ewy i Tadeusza Kowalczyków) +Mieczysława Ciągałę (od rodziny Kolasińskich z Trzebiesławic) +Henryka Jedlińskiego (od Wioletty i Wiesława Rasztabigów z rodziną) +Zdzisława Borzęckiego (od Aliny i Jerzego Ciećków) +Stanisławę Dyrdę (od Danuty i Stanisława Chaładów) +Janinę Kozerską (od Krystyny i Eugeniusza Serwów) +Izabellę Mikiewicz (od koleżanek i kolegów z klasy) +Bronisława Błacha (od Grażyny i Andrzeja Znamierowskich z rodziną)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Henryka Nawrota w 3. rocznicę śmierci  

       

Wtorek 26.12.2023 Święto św. Szczepana, Pierwszego Męczennika

8.00 +Antoninę Ignacego Kazimierza Mariannę Maltazarów +Jadwigę Żyłkę   

 

9.30 +Kazimierza Serwę w 3. rocznicę śmierci (od wnuków Nikoli i Dominika Serwów) +Alojzego Kołodziejczyka w rocznicę śmierci +Romana Sulińskiego +Małgorzatę Czesława Karwaczyńskich +Mariana Bańkę +Wojciecha Kaczmarka +Helenę Stanisława Nawrotów +Czesławę Dorobisz (od męża z dziećmi) +Marię Boroś w rocznicę śmierci (od syna z rodziną) +Leszka Kocota w 3. rocznicę śmierci +Grzegorza Kocota +Stanisławę Stanisława Adama Kocotów +Kazimierza Majewskiego (od Wiesława i Haliny Hamerlików) +Józefa Lubińskiego (od rodziny Borowieckich) +Ksenię Kubik (od Marzeny i Łukasza Kubiców z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Lidii i Roberta Bulskich) +Janinę Kocot (od Zenony Fikiel z rodziną) +Teresę Serwę (od rodziny Korusiewiczów i Pastwów) +Adelę Korusiewicz (od chrześnicy Barbary) +Jerzego Kozerskiego (od sąsiadów syna Grzegorza- rodziny Szmali i Bagneckich) +Stanisławę Balińską (od Stanisławy i Andrzeja Bogusławskich oraz od Beaty i Rajmunda Korusiewiczów) +Mieczysława Ciągałę (od Sylwii Pietruszki z Kuźnicy Warężyńskiej z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Lidii i Piotra Lubińskich z dziećmi) +Zdzisława Borzęckiego (od kolegów Wojciecha i Romana) +Stanisławę Dyrdę (od Mirosława i Lidii Dyrdów z rodziną) +Janinę Kozerską (od Marii Dyrdy z rodziną) +Izabellę Mikiewicz (od Jolanty i Marka Ziajów) +Bronisława Błacha (od Zofii i Zdzisława Siewierskich z rodziną)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Stefana Pierzchałę (od żony i dzieci)

 

Środa 27.12.2023 Święto św. Jana, Apostoła i Ewangelisty

7.00 Za grzechy popełnione przez naród polski i o wypełnienie woli Bożej w naszym narodzie

18.00 +Aleksandra Błacha (od rodziny Ściślickich)

 

Czwartek 28.12.2023 Święto Świętych Młodzianków, Męczenników

7.00 +Alojzego Kołodziejczyka (od Burmistrza Zdzisława Banasia z rodziną)

18.00 +Stanisława Golanowskiego (od Apolonii i Edwarda Sołtysików oraz od Krystyny, Jakuba i Szymona Stołbunów)

 

Piątek 29.12.2023

7.00 +Wiesławę Pływacz (od rodziny Wojciechowskich z Zawiercia)

18.00 +Stanisławę Szczęsną (od Zarządu i Pracowników Górniczych Zakładów Dolomitowych S.A. w Siewierzu)

 

Sobota 30.12.2023

7.00 1.+Janinę Dębowiec (od Kazimiery i Mariana Kubików)

2.+Eugeniusza Kobryna (od Katarzyny i Marcina Zagziłów z dziećmi)

 

18.00 Za zmarłych w tym roku

 

Niedziela 31.12.2023 Święto Świętej Rodziny: Jezusa, Maryi i Józefa

8.00 +Alojzego Matana +Janinę Nowak +Juliannę Stanisława Jana Woźniaków  

 

9.30 +Stanisława Kuleja (od Anety i Pawła Nowaków) +Romana Jana Stefanię Romaniaków +Kazimierza Kucharczyka w 24. rocznicę śmierci (od żony i córki) +Kazimierza Majewskiego (od Bernarda i Barbary Kubisów) +Józefa Lubińskiego (od Jadwigi i Marka Góralczyków z rodziną) +Ksenię Kubik (od Lilii Szatan)  +Henrykę Orłowską (od rodziny Nogajów) +Janinę Kocot (od Janiny Nowak) +Teresę Serwę (od Stanisławy i Andrzeja Bogusławskich) +Jerzego Kozerskiego (od Bogumiły i Marka Nowaków z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Marii i Henryka Syrków z rodziną oraz od Alicji Urbańczyk) +Mieczysława Ciągałę (od Hanny Stando z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Józefa Dorobisza z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od Leszka Kleszcza z rodziną) +Janinę Kozerską (od Justyny Kucharczyk z rodziną) +Felicję Fuksiewicz (od swatowej Janiny z Psar) +Izabellę Mikiewicz (od Adama Korusiewicza z siostrami Lidią i Krystyną) +Bronisława Błacha (od rodziny Podlejskich)

 

11.30 Za Parafian

  

17.00 Msza Święta dziękczynna za miniony rok

 

 

Intencje mszalne od 18.12.2023r. – 24.12.2023r.

 

Poniedziałek 18.12.2023 Rekolekcje

9.00 +Wojciecha Dudę (od szwagierki Teresy Będkowskiej z synem Grzegorzem i rodziną)

 

17.00 +Pelagię Korusiewicz (od koleżanek i kolegów córki Agnieszki z ZKM Zawiercie) RORATY

 

18.00 +Gabriela Korusiewicza (od szwagierki Stanisławy Balińskiej)

       

Wtorek 19.12.2023 Rekolekcje – Dzień Spowiedzi

 

Spowiedź Święta od 8.30 do 9.30

 

9.00 1.Msza Święta dziękczynna za wszelkie łaski, Boże Błogosławieństwo z okazji 70. urodzin Marii

        2.+Leszka Kocota (od Elżbiety Madej i rodziny Wawrzyniaków)

 

Spowiedź Święta od 17.30 do 18.30

 

18.00 +Stefanię Korusiewicz (od Adama i Bogusławy Pasamoników)

 

Środa 20.12.2023

7.00 +Halinę Stankowską (od Danuty i Michała Jakubczyków z rodziną)

18.00 1.+Wojciecha Grada (od szwagra Mariana)

2.O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Najświętszej dla ks. Daniela z racji imienin

 

Czwartek 21.12.2023

7.00 +Józefa Lubasa (od swatki Marii Mazanek z córką i zięciem)

18.00 +Stefana Dębowca (od pracownic Jolanty Urbańczyk i Agaty Kruz z rodzinami)

 

Piątek 22.12.2023

7.00 +Krzysztofa Machurę (od chrzestnego Jerzego z żoną)

18.00 +Urszulę Łukasik (od Alicji Sobierajskiej z rodziną)

 

 

Sobota 23.12.2023

7.00 +Leszka Mejgera (od brata Ryszarda z żoną i rodziną)

18.00 +zmarłych z rodziny Dyrdów Korusiewiczów Suminoskich Naumowskich +Kazimierza Majewskiego (od koleżanek i kolegów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Siewierzu) +Józefa Lubińskiego (od Krystyny i Lucjana Olszewskich) +Ksenię Kubik (od Janiny Majcherczyk z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Anny i Dariusza Płonków) +Janinę Kocot (od Zarządu i Pracowników Kopalni Dolomit) +Teresę Serwę (od Jolanty i Jerzego Dworaków z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od Barbary Bogusz) +Joannę Kubisę (od koleżanek i kolegów z klasy ze szkoły podstawowej i liceum) +Jerzego Kozerskiego (od Teresy i Mirosława Bugajów z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Heleny Hąc z rodziną oraz od Zofii Mejger z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od Grażyny i Zygmunta Kamickich) +Henryka Jedlińskiego (od Agnieszki i Zbigniewa Majcherczyków z rodziną) +Zdzisława Borzęckiego (od Ryszarda Gałązki z Żelisławic) +Stanisławę Dyrdę (od Bożeny i Jacka Niedbałów z rodziną) +Janinę Kozerską (od sąsiadek Teresy Zapadki i Joanny Karcz) +Izabellę Mikiewicz (od Adeli Niedbał) +Bronisława Błacha (od Katarzyny i Wojciecha Łopacińskich z dziećmi)

 

IV Niedziela Adwentu 24.12.2023 Wigilia Bożego Narodzenia

8.00 +Kazimierza Milkę  

 

9.30 +Adama Nowaka w 5. rocznicę śmierci (od żony) +Krystynę Dudę (od najbliższej rodziny) +Stanisława Kuleja (od Haliny i Zdzisława Kułachów) +Romana Sulińskiego +Adama Płazaka +Kazimierza Majewskiego (od Henryka Jedlińskiego) +Józefa Lubińskiego (od Heleny Rzepeckiej) +Ksenię Kubik (od Ewy i Janusza Stelmachów)  +Henrykę Orłowską (od Urszuli i Krzysztofa Kosteczków) +Janinę Kocot (od profesor Karoliny Sieroń z zespołem) +Teresę Serwę (od Janiny Majcherczyk z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od Urszuli i Andrzeja Kozerskich z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Anety i Grzegorza Szatanów z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Aliny i Jerzego Ciećków oraz od Renaty Dyrdy)60 +Mieczysława Ciągałę (od rodziny Papisów) +Henryka Jedlińskiego (od sąsiadki Alicji Kalarus) +Zdzisława Borzęckiego (od sąsiadki Wandy Kajdzik) +Stanisławę Dyrdę (od Alojzego i Marianny Maltazarów z rodziną) +Janinę Kozerską (od Bogdana Szopy z rodziną) +Felicję Fuksiewicz (od siostry Aliny)60 +Izabellę Mikiewicz (od Jolanty i Sylwestra Rzepeckich z synami) +Bronisława Błacha (od Bożeny i Jacka Niedbałów)

 

11.30 Za Parafian

 

24.00 Pasterka – za Parafian

 

Intencje mszalne od 11.12.2023r. – 17.12.2023r.

Poniedziałek 11.12.2023

7.00 +Janinę Dębowiec (od Anny Walczyńskiej)

18.00 1.+Stanisława Golanowskiego (od szwagierki Janiny Sobczyk oraz od Danuty i Romana Pietrzaków z rodziną)

        2.+Alicję Kurzeję (od Pawła Miłocha z rodziną)

       

Wtorek 12.12.2023

7.00 +Stanisława Lenarcika (od siostry Wandy z rodziną)

18.00 +Danielę Kosteczkę (od Dyrekcji, nauczycieli i pracowników Szkoły Podstawowej nr 1 w Siewierzu )

 

Środa 13.12.2023 św. Łucji, Dziewicy i Męczennicy

7.00 +Genowefę Góralczyk (od wnuczka Jarosława Wylona z rodziną)

18.00 O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Najświętszej dla ks. Daniela z racji imienin

 

Czwartek 14.12.2023 św. Jana od Krzyża, Prezbitera i Doktora Kościoła

7.00 +Bronisława Kasztalskiego (od Krystiana Szura z żoną Klaudią)

18.00 +Adama Nowaka w 2. Rocznicę i jego rodziców +Władysławę i Bolesława (od żony i syna z rodziną oraz od rodzin Skwarków i Mazurów)

 

III Piątek Miesiąca 15.12.2023

7.00 +Włodzimierza Opacha (od grona pedagogicznego i pracowników Szkoły Podstawowej nr 2 w Siewierzu)

18.00 +Czesławę i Władysławę Płazaków

 

 

Sobota 16.12.2023

7.00 +Mariannę Ignacego Dobrowolskich

18.00 +Michalinę Polak-Żywiołek (od Wiesławy Pierzchały z rodziną) +Czesława Jacka Jadwigę Genowefę Kazimierza Błachów +Kazimierza Majewskiego (od Teresy i Henryka Łakomych) +Józefa Lubińskiego (od Hanny Kułach z rodziną) +Ksenię Kubik (od sąsiadów Roków)  +Henrykę Orłowską (od Jana Zimniaka z rodziną) +Janinę Kocot (od Grażyny i Jacka Niedzielskich z rodziną) +Teresę Serwę (od Wandy i Bronisława Błachów) +Adelę Korusiewicz (od rodziny Korusiewiczów i Pastwów) +Joannę Kubisę (od Jolanty Bielickiej z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Danuty i Henryka Milewskich z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Heleny Żurek z rodziną oraz od Teresy i Sylwestra Kubisów) +Mieczysława Ciągałę (od sąsiadów Małotów) +Henryka Jedlińskiego (od rodziny Woźniaków i Przemyków) +Czesława Bijaka (od Gabrieli i Sławomira z dziećmi) +Zdzisława Borzęckiego (od Nawrota) +Stanisławę Dyrdę (od sąsiada Kazimierza Małoty) +Janinę Kozerską (od Adeli Niedbał z rodziną)

 

III Niedziela Adwentu 17.12.2023 Rekolekcje

 

8.00 +Irenę Bronisława Teresę Adama Korusiewiczów  

 

9.30 +Edwarda Alinę Adamczyków (od córki Anny z synami) +Józefa Chodziuka w 50. rocznicę śmierci +Stanisława Kuleja (od Teresy i Janusza Żakowskich) +Wiesława Erbińskiego w 2. rocznicę śmierci (od mamy z rodziną) +Eugenię w 8. rocznicę śmierci i +Jana Bajanów +Krystynę Stefana Piątków +Genowefę Góralczyk w 2. rocznicę śmierci (od dzieci) +Urszulę Ruszlak w rocznicę śmierci (od córki z rodziną) +Wiesławę Gawińską (od Stanisławy Musiałek z rodziną) +Jana Sitarza +Kazimierza Majewskiego (od Zarządu Koła Emerytów i Rencistów z Wojkowic Kościelnych) +Józefa Lubińskiego (od Doroty Dobrowolskiej z rodziną) +Ksenię Kubik (od Anety Brzyskiej z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Danieli i Adama Gwoździewiczów) +Janinę Kocot (od Zarządu Koła Łowieckiego) +Teresę Serwę (od Wiesławy i Andrzeja Błachów z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od Bogusławy i Tadeusza Łukasików) +Joannę Kubisę (od Barbary i Mai Bączek) +Jerzego Kozerskiego (od Urszuli i Jacka Białych z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Grażyny i Edmunda Syrków z rodziną oraz od Krystyny i Mariana Patyków z rodziną) +Mieczysława Ciągałę (od Wandy Maltazar z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od sąsiada Dariusza Karwaczyńskiego z rodziną) +Czesława Bijaka (od kuzynki Barbary Nowak z rodziną) +Zdzisława Borzęckiego (od kolegi Cezarego z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od Haliny Niedbał z rodziną) +Janinę Kozerską (od córki Gabrieli z wnuczką Eweliną) +Felicję Fuksiewicz (od córki Małgorzaty z mężem Januszem i wnuczek z rodzinami)

 

11.30 1.O Boże Błogosławieństwo z okazji 90. rocznicy urodzin Janiny Kocot (od męża, dzieci i wnuków)

2.Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo za wstawiennictwem św. Ambrożego dla członków gminnego koła pszczelarzy

       

17.00 1.+Zygmunta Białego w 1. rocznicę śmierci (od córki i syna z rodzinami) +Cecylię Władysława Białych

2.+Helenę Ignacego Gruszków +Renatę Pasztę

 

 

Intencje mszalne od 04.12.2023r. – 10.12.2023r.

 

Poniedziałek 04.12.2023 św. Barbary, Dziewicy i Męczennicy

7.00 +Barbarę Tworek

 

9.00 Kościół p.w. św. Barbary: O Boże Błogosławieństwo dla górników, emerytów górniczych kopalni węgla kamiennego i ich rodzin (od rodziny Janasów), O zdrowie dla górników i ich rodzin, +Barbarę Szpinkę +Krystynę Niedbał

 

18.00 +Kazimierza Dyrdę w 2. rocznicę śmierci (od żony, dzieci, wnuków)

       

Wtorek 05.12.2023

7.00 +Stefana Mikołajczyka (od Agnieszki Zawiązalec z rodziną)

18.00 +Czesława Szczęsnego (od Krzysztofa Janasa z rodziną oraz od bratowej Marii Szczęsnej z rodziną)

 

Środa 06.12.2023 św. Mikołaja, Biskupa

7.00 +Stefana Dębowca (od rodziny Wyszyńskich i Pogodów)

18.00 +Stanisława Golanowskiego (od Urszuli i Tadeusza Gawronów z rodziną oraz od Urszuli i Zbigniewa Szymców z rodziną)

 

I Czwartek Miesiąca 07.12.2023 św. Ambrożego, Biskupa i Doktora Kościoła

7.00 +Krzysztofa Machurę (od cioci Janiny Bijak)

18.00 +Janinę w 10. rocznicę śmierci i +Edmunda Mizerskich

 

Piątek 08.12.2023 Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

7.00 +Anastazję Skorek (od chrześnicy Ireny Brych z rodziną)

 

12.00 Godzina Łaski

 

18.00 +Urszulę Łukasik (od Moniki i Karoliny Śrubarczyków)

 

Sobota 09.12.2023

7.00 +Leszka Mejgera (od brata Zenona z żoną i rodziną)

18.00 +Kazimierza Korusiewicza w 50. rocznicę śmierci +zmarłych z rodziny Korusiewiczów +Kazimierza Majewskiego (od Tadeusza Wyszyńskiego) +Józefa Lubińskiego (od Pawła Nowaka z rodziną) +Ksenię Kubik (od Anny i Piotra Balińskich)  +Henrykę Orłowską (od Doroty i Marka Krochmalów z córką Anną) +Janinę Kocot (od Jarosława Nowaka z żoną Krystyną i córkami z rodzinami) +Teresę Serwę (od Rzepeckiego z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od rodziny Rzepeckich z ul. Strumień) +Jerzego Lenarcika (od sąsiadów Machurów) +Joannę Kubisę (od Marty, Tomasza i Klary Molendów) +Jerzego Kozerskiego (od Małgorzaty Wrony z dziećmi) +Stanisławę Balińską (od Bogusławy Salamon z rodziną oraz od Elżbiety i Wacława Świebodów)60 +Mieczysława Ciągałę (od Haliny i Józefa Nowaków z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Stanisława i Mieczysławy Cerazych) +Czesława Bijaka (od Jadwigi i Maksymiliana Radeckich) +Zdzisława Borzęckiego (od Grażyny i Jana Kosteczki z rodziną) +Polikarpa Kurasia (od Barbary Kijas z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od Pracownic sklepu Mini Market w Siewierzu) +Janinę Kozerską (od Anny i Daniela Kolasińskich)

 

II Niedziela Adwentu 10.12.2023

 

8.00 +Czesława Szczęsnego w 2. rocznicę śmierci (od córki i syna z rodzinami)  

 

9.30 +Jana w 32. rocznicę śmierci +Alinę Okularczyków (od córki i syna z rodzinami) +Czesława Bijaka (od Jolanty Jakubczyk) +Zdzisława Gruszkę w 19. rocznicę śmierci +Stanisława Kuleja (od Heleny i Mieczysława Nowaków) +Romana Sulińskiego (od rodziny Kozerskich z Piwoni) +Kazimierza Majewskiego (od Marcina i Elżbiety Chabińskich) +Józefa Lubińskiego (od Heleny i Mieczysława Nowaków) +Ksenię Kubik (od Danuty i Ireneusza Balińskich)  +Henrykę Orłowską (od Jacka Kosteczki z córką Julią) +Janinę Kocot (od Dariusza Rzepeckiego z żoną) +Teresę Serwę (od sąsiadów Kosteczków) +Adelę Korusiewicz (od rodziny Żywiołków) +Jerzego Lenarcika (od Ireny Gałuszki) +Joannę Kubisę (od Małgorzaty Dudy z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Adama Wylona z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Danieli i Adama Gwoździewiczów oraz od Heleny Białej z rodziną) +Mieczysława Ciągałę (od Czesławy i Henryka Nowaków) +Henryka Jedlińskiego (od Teresy i Krzysztofa Góralczyków z rodziną) +Czesława Bijaka (od Anny i Andrzeja Woźniaków z córkami) +Zdzisława Borzęckiego (od Jana Wróbla) +Stanisławę Dyrdę (od Katarzyny i Mariusza Jaworskich) +Janinę Kozerską (od Mariusza i Łukasza Kubisów z rodzinami) +Felicję Fuksiewicz (od córki Janiny z mężem Sławomirem)

 

11.30 *Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o zdrowie i Boże Błogosławieństwo dla Michała Janasa w 40. rocznicę urodzin.

*O Boże Błogosławieństwo dla ks. Daniela z racji imienin (od śpiewających Godzinki)

       

 

17.00 +Alicję Kurzeję +Eugeniusza Kurzeję (od córki Agnieszki z rodziną)  

 

 

Intencje mszalne od 27.11.2023r. – 03.12.2023r.

 

Poniedziałek 27.11.2023

7.00 +Gabriela Korusiewicza (od chrześnicy Justyny z rodziną)

18.00 +Pelagię Korusiewicz (od Kazimiery i Zdzisława Banasiów z rodziną)

       

Wtorek 28.11.2023

7.00 +Zdzisława Filipka (od Danuty z rodziną)

18.00 +Leszka Kocota (od Marty i Tomasza Molendów z córką)

 

Środa 29.11.2023

7.00 +Stefanię Korusiewicz (od Jarosława Pędrasa z rodziną)

18.00 +Halinę Stankowską (od siostry Mirosławy Oleksiak)

 

Czwartek 30.11.2023 Święto św. Andrzeja, Apostoła

7.00 +Wojciecha Grada (od Iwony i Tadeusza Dudów z rodziną)

18.00 +Alojzego Kołodziejczyka (od Bożeny Nawrot z córką Klaudią)

 

I Piątek Miesiąca 01.12.2023

7.00 +Józefa Lubasa (od szwagierki Anny z mężem)

18.00 +Marię Mariana Zdzisława Zbigniewa Urbańczyków +zmarłych z czyśćcu cierpiących

 

I Sobota Miesiąca 02.12.2023

7.00 W Bogu wiadomej intencji

18.00 +Czesławę Dorobisz +Andrzeja Żmudę (od chrześnicy Katarzyny z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od kuzynki Władysławy) +Salomeę Kocot (od Wiesława Nowaka z rodziną z Trzebiesławic) +Józefa Lubińskiego (od Mariana Lubińskiego i Zofii Krawczyk) +Ksenię Kubik (od członków Koła Łowieckiego Ryś w Siewierzu)  +Henrykę Orłowską (od Danuty Kosteczki z rodziną) +Janinę Kocot (od Janusza Żakowskiego z żoną) +Teresę Serwę (od Ireny Gałuszki) +Adelę Korusiewicz (od Bożeny i Włodzimierza Szczęsnych) +Jerzego Lenarcika (od Urszuli i Zdzisława Niedzielów) +Joannę Kubisę (od Jadwigi Kubiczek) +Jerzego Kozerskiego (od Henryki Stysińskiej z Chruszczobrodu z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Danuty i Wiesława Karwaczyńskich oraz od Wiesławy i Jerzego Pawińskich z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od rodziny Woźniaków i Stuczniów) +Henryka Jedlińskiego (od Danuty i Ryszarda Kierasów z rodziną) +Czesława Bijaka (od Justyny i Michała Rusaków z dziećmi)  +Zdzisława Borzęckiego (od kolegi Gabriela Płazaka) +Polikarpa Kurasia (od Urszuli i Jacka Białych z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od siostrzeńca Andrzeja z rodziną) +Zenona Pyrzyka (od Marka i Teresy Pyrzyków z rodziną) +Janinę Kozerską (od swatowej Henryki z córką)

 

I Niedziela Adwentu 03.12.2023

8.00 +Teresę Franciszka Korusiewiczów  

9.30 +Andrzeja Grochalskiego z racji imienin +Helenę Jana Kubisów +Józefę Antoniego Andrzeja Kubików +Janinę Kozerską (od kuzynki Haliny Kozerskiej z rodziną) +Romana Sulińskiego +Kazimierza Majewskiego (od Wandy Gajdzik) +Józefa Lubińskiego (od Józefa Dorobisza z rodziną) +Ksenię Kubik (od Gminnego Koła Pszczelarzy w Siewierzu)  +Henrykę Orłowską (od Dominiki i Marcina Machurów) +Janinę Kocot (od kuzynki Henryki Nowak z mężem) +Teresę Serwę (od Barbary Syrek z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od Urszuli Pałuchy) +Jerzego Lenarcika (od sąsiadów Korusiewiczów) +Joannę Kubisę (od Jolanty i Krzysztofa Molendów) +Jerzego Kozerskiego (od Wiesławy i Stanisława Wylonów) +Stanisławę Balińską (od Teresy i Krzysztofa Adamczyków z rodziną oraz od Dariusza Rzepeckiego z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od Renaty Dunak z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od sąsiadki Janiny Dyksy z rodziną) +Czesława Bijaka (od kuzyna Leszka Dudy z Brudzowic) +Zdzisława Borzęckiego (od Reginy i Jana Kłósków) +Stanisławę Dyrdę (od swatki Heleny Nowak) +Zenona Pyrzyka (od Elżbiety i Marcina Chabińskich z rodziną) +Janinę Kozerską (od pracownika Czesława Madeja z żoną) +Felicję Fuksiewicz (od syna Henryka z żoną Grażyną, wnucząt Magdaleny i Piotra z rodzinami)60

11.30 Za Parafian

Chrzest: Emilia Hanna Dobrowolska

 

17.00 +Stanisława Stefanię Kiciaków  

 

Intencje mszalne od 20.11.2023r. – 26.11.2023r.

 

Poniedziałek 20.11.2023 św. Rafała Kalinowskiego, Patrona Diecezji

7.00 +Janinę Dębowiec (od syna Marcina)

18.00 1. +Alicję Kurzeję (od cioci Kazimiery Gewald)

        2.+Stanisława Golanowskiego (od Aleksandry Bogusławskiej oraz od Mariana Kubika z rodziną)

 

Wtorek 21.11.2023 Ofiarowanie Najświętszej Maryi Panny

7.00 +Adama Nowaka (od bratowej Anny Bijak)

18.00 +Aleksandra Błacha (od wnuczki Magdaleny z mężem)

 

Środa 22.11.2023 św. Cecylii, Dziewicy i Męczennicy

7.00 +Stanisława Lenarcika (od siostry Elżbiety z rodziną)

18.00 +Danielę Kosteczkę (od sąsiadów Orłowskich i Jędryków)

 

Czwartek 23.11.2023

7.00 +Lucynę Widerę (od rodziny Łukasików z Poręby)

18.00 1. +Genowefę Góralczyk (od Róży św. Macieja z ul. Długiej)

        2.+Wiesławę Pływacz (od siostry Haliny z synem Krzysztofem)

 

Piątek 24.11.2023 św. Męczenników Andrzeja Dung-Lac, Prezbitera i Towarzyszy 

7.00 +Urszulę Dudę (od swatki Haliny z córką Anną i Michałem oraz od syna Przemysława z Mirosławą i synem)

18.00 1.+Bronisława Kasztalskiego (od sąsiadów Tadeusza i Ady Szurów)

        2.+Wojciecha Dudę (od Agaty Dobrowolskiej i Barbary Wiciak z córką)

 

Sobota 25.11.2023

7.00 +Włodzimierza Opacha (od brata Andrzeja z rodziną)

18.00 +Czesława Bijaka (od kuzynki Wiesławy Pierzchały z rodziną) +Jana Białego (od Piotra i Magdaleny Baryłów z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Stanisława i Krystyny Majewskich z rodziną) +Zbigniewa Kijasa (od Grażyny Hąc z córką) +Salomeę Kocot (od Haliny i Antoniego Kocotów) +Józefa Lubińskiego (od Krystyny i Jarosława Nowaków) +Ksenię Kubik (od koleżanki Zofii Mejger z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od sąsiadów Kusajów z rodziną) +Janinę Kocot (od Anny i Wiesława Dobrowolskich z Żelisławic) +Teresę Serwę (od Heleny Hąc) +Adelę Korusiewicz (od Teresy Niedbał z rodziną) +Jerzego Lenarcika (od sąsiada Marka Zimniaka z rodziną) +Joannę Kubisę (od Jolanty i Sławomira Wojdasów) +Jerzego Kozerskiego (od Kazimiery i Gabriela Skupniów) +Stanisławę Balińską (od Marcina Nowaka z rodziną oraz od Janiny Koleusz z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od Celiny Sztandery) +Henryka Jedlińskiego (od Mirosławy Lubińskiej) +Zdzisława Borzęckiego (od szwagra Krzysztofa Płazaka oraz rodzin Wicików i Komendarskich) +Polikarpa Kurasia (od Barbary Nowak z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od siostrzeńca Marcina z rodziną) +Zenona Pyrzyka (od Andrzeja i Małgorzaty Pyrzyków z rodziną)

 

XXXIV Niedziela Zwykła 26.11.2023 Uroczystość Jezusa Chrystusa, Króla Wszechświata

 

8.00 +Konstantego Ksawerę Franciszka Edmunda Mariana Konstantego Mariannę Korusiewiczów  

 

9.30 +Zofię Micińską +Irenę Edmunda Sabinę Świerczyńskich +Wiesławę Edwarda Bogusława Gwiazdów +Teresę Pietruszewską +Andrzeja Barana (od rodziny) +Józefa Erbińskiego w 3. rocznicę śmierci (od żony Ireny z rodziną) +Feliksa Łucję Bogumiłę Niedbałów +Danutę Piskorską +Stanisławę Balińską (od Stanisławy Musiałek z rodziną) +Ryszarda Antoniego Surmów +Kazimierza Majewskiego (od rodziny Kików) +Zbigniewa Kijasa (od rodziny Turskich z Ryczowa) +Salomeę Kocot (od Bogumiły i Janusza Kaliściaków) +Józefa Lubińskiego (od Michała Białego z rodziną) +Ksenię Kubik (od Renaty i Cezarego Łyniewskich)  +Henrykę Orłowską (od Adeli Niedbał z rodziną) +Janinę Kocot (od Władysława Tomczyka z Dziewek) +Teresę Serwę (od Małgorzaty Wasieczko z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od Mirosławy i Henryka Brzozowskich z dziećmi) +Jerzego Lenarcika (od Grażyny i Leszka Niewielskich) +Joannę Kubisę (od Aleksandry Karwat) +Jerzego Kozerskiego (od Ireny Kurdyk) +Stanisławę Balińską (od Janiny i Stanisława Kosteczków oraz od pracowników Krakowskiego Banku Spółdzielczego w Siewierzu)60 +Mieczysława Ciągałę (od Anety i Marcina Cembrowskich z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Moniki Kwaśny z rodziną) +Czesława Bijaka (od Marii i Henryka Syrków) +Zdzisława Borzęckiego (od chrześnicy Iwony z Tomaszem) +Polikarpa Kurasia (od Bogumiły i Zdzisława Kowalskich z rodziną) +Stanisławę Dyrdę (od chrześniaka Romana z rodziną) +Zenona Pyrzyka (od Włodzimierza Pyrzyka z rodziną)

 

11.30 Z podziękowaniem za łaski, z prośbą o Boże Błogosławieństwo dla Moniki w 18. rocznicę urodzin

 

Chrzest: Krystian Kamil Milewski

 

17.00 +Wiesławę Białą w 4. rocznicę śmierci (od córki i syna z rodzinami) +Weronikę Stanisława Hąców

 

 

 

Intencje mszalne od 13.11.2023r. – 19.11.2023r.

 

Poniedziałek 13.11.2023 Świętych Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna, Pierwszych Męczenników Polski

7.00 +Stanisławę Romana Barbarę Eugeniusza Błachów +Kazimierę Edmunda Stanisława Lenarcików

18.00 1. +Alojzego Kołodziejczyka (od Wandy i Mirosława Błachów)

        2.+Staniasławę Szczęsną  (od Krzysztofa Noczyńskiego z rodziną oraz od Elżbiety i Andrzeja Przybyłowiczów)

 

Wtorek 14.11.2023

7.00 +Józefa Lubasa (od Marianny Bendkowskiej z Zabijaka)

18.00 +Mieczysławę Las (od rodziny Pawlików)

 

Środa 15.11.2023

7.00 +Stefana Mikołajczyka (od chrześnicy Bożeny Noszczyk z rodziną)

18.00 +Stefana Dębowca (od Janiny Kubik)

 

Czwartek 16.11.2023

7.00 +Krzysztofa Machurę (od chrzestnej Alicji)

18.00 1. +Zofię Pawła Urgaczów

        2.+Stanisława Golanowskiego (od zięcia i wnuka Dominika z rodziną oraz od Krystyny Korusiewicz)

 

III Piątek Miesiąca 17.11.2023 Św. Elżbiety Węgierskiej, Zakonnicy

7.00 +Anastazję Skorek (od siostry Zofii Latos z rodziną)

18.00 1.+Apolonię Jana Ślusarskich +Irenę Rak

        2.+Leszka Mejgera (od Wacławy Kocot i Jadwigi Oszczędłowskiej z rodzinami)

 

Sobota 18.11.2023 Bł. Karoliny Kózkówny, Dziewicy i Męczennicy

7.00 +Urszulę Łukasik (od Ewy i Wojciecha Karpałów)

18.00 +Juliannę w 43. rocznicę śmierci i +Jana Kierasów +Irenę Juliana Niemców +Czesława Bijaka (od Danuty i Ireneusza Balińskich) +Leszka Mejgera i +rodziców +Mariannę Józefa Zenona Siwickich+Irenę Romana Szybików +Zdzisławę Janusza Korusiewiczów +Dariusza Małachowskiego w rocznicę śmierci +Teodozję Jana Gabriela Szopów +Juliannę Jana Kozerskich +Danutę Władysława Brzozowskich +Jana Białego (od Adriana Gibałki z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Haliny i Antoniego Kocotów) +Zbigniewa Kijasa (od kolegi Stanisława Łabusia) +Salomeę Kocot (od rodziny Zamożnych z Dziewek) +Józefa Lubińskiego (od Janiny Miłoch z rodziną) +Ksenię Kubik (od sąsiadów Dudów z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Lidii Ziętek z rodziną) +Janinę Kocot (od rodziny Zimnych) +Teresę Serwę (od Janiny Borówki) +Adelę Korusiewicz (od Kazimierza Nowaka z Żelisławic) +Jerzego Lenarcika (od Teresy i Sylwestra Kubisów) +Joannę Kubisę (od koleżanek Barbary i Małgorzaty) +Jerzego Kozerskiego (od Ewy i Tadeusza Kowalczyków z rodziną) +Stanisławę Balińską (od sąsiadki Janiny Bijak z rodziną oraz od Zdzisławy Kocot z Niwek z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od rodziny Szewczyków) +Henryka Jedlińskiego (od Hanny Kułach z rodziną) +Zdzisława Borzęckiego (od szwagierki Krystyny Nycz i Mirosławy Kajdas z Przeczyc)

 

XXXIII Niedziela Zwykła 19.11.2023

8.00 +Genowefę Żołądź w 5. rocznicę śmierci

 

9.30 +Helenę Romana Syrków +Władysławę Stanisława Zygmunta Kubisów +Mariana Niedbała +Alfreda Bzdurę w 16. rocznicę śmierci (od żony i córki z rodziną) +Szczepana Jerzego Stanisława Sakwów +Mariannę Krystynę Leopolda Gocyłów (od Marii Sakwy z dziećmi) +Mirosława Jakóbczyka (od sąsiada) +Czesława Bijaka (od Krystyny i Andrzeja Kochlików) +Czesława Bijaka (od Elżbiety i Wacława Świebodów z rodziną) +Władysławę Stanisława Zygmunta Kubisów +Jana Białego (od Jana i Haliny Kubików) +Kazimierza Majewskiego (od Teresy Białas z rodziną) +Zbigniewa Kijasa (od Agaty Hąc z dziećmi) +Salomeę Kocot (od Kocotów z Koziegłówek) +Józefa Lubińskiego (od Henryki i Jerzego Nowaków) +Ksenię Kubik (od Stanisławy Musiałek)  +Henrykę Orłowską (od sąsiadki Alicji Zimniak) +Janinę Kocot (od Elżbiety i Jana Kocotów z rodziną) +Teresę Serwę (od Iwony Urbańczyk z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od Zofii Piekarskiej) +Jerzego Lenarcika (od Zofii Piekarskiej) +Joannę Kubisę (od przyjaciółki Ewy z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od sąsiadów Mleczyńskich z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Jadwigi Chodziuk oraz od sąsiadki Barbary Nowak)60 +Mieczysława Ciągałę (od Jadwigi i Stanisława Kańtochów z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Maryli Frąckowskiej z rodziną) +Zdzisława Borzęckiego (od Artura i Grzegorza Sarwy)

 

11.30 Za Małgorzatę i Bronisława w 40. rocznicę ślubu – z podziękowaniem Panu Bogu za wspólnie przeżyte lata i wszelkie otrzymane łaski oraz z prośbą o potrzebne dary, zdrowie i Boże Błogosławieństwo na dalsze lata życia

 

17.00 +Helenę Romana Syrków

 

 

 

Intencje mszalne od 06.11.2023r. – 12.11.2023r.

 

Poniedziałek 06.11.2023

7.00 +Leszka Kocota (od Beaty i Jacka Madejów)

18.00 Msza Święta oktawalna za zmarłych

 

Wtorek 07.11.2023

7.00 +Henrykę Pieczarę (od siostry Mieczysławy Rzepeckiej)

18.00 Msza Święta oktawalna za zmarłych

 

Środa 08.11.2023

7.00 +Leszka Wójcika (od rodziny Sochackich, Koniecznych i Nowakowskich)

18.00 1. Msza Święta oktawalna za zmarłych

        2.+Małgorzatę Nowak (od Karola Krzysztonia z rodziną)

 

Czwartek 09.11.2023 Święto Rocznicy Poświęcenia Bazyliki Laterańskiej

7.00 +Tadeusza Bańkę (od Mariana Kłysa)

18.00 1. Msza Święta oktawalna za zmarłych

        2.+Stanisława Golanowskiego (od wnuka Sebastiana z rodziną oraz od wnuka Macieja z rodziną)

 

Piątek 10.11.2023 św. Leona Wielkiego, Papieża i Doktora Kościoła

7.00 +Stefanię Korusiewicz (od siostrzenicy Jadwigi Dyduch)

18.00 1.+Marię Mariana Zbigniewa Zdzisława Urbańczyków                      +zmarłych w czyśćcu cierpiących

        2.+Halinę Stankowską (od pracowników Drewkor Plus)

 

Sobota 11.11.2023 św. Marcina z Tours, Biskupa

7.00 +Wojciecha Grada (od Kazimiery Dudy z Brudzowic)

 

11.30 W intencji Ojczyzny

 

18.00 +Bronisława Nowaka (od rodziny) +Martę Henryka Chaładusów (od córki Stanisławy) +Jana Żywiołka +Marię Antoniego Nowaków (od Danuty i Zbigniewa Żywiołków z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Danuty Żywiołek z rodziną) +Jana Białego (od Leszka i Renaty Sierków z synami) +Kazimierza Majewskiego (od Ryszarda Wyszyńskiego z żoną) +Zbigniewa Kijasa (od Dariusza Rzepeckiego z rodziną) +Romana Sulińskiego (od Danuty, Andrzeja, Piotra Skalskich) +Salomeę Kocot (od Jolanty i Adama Nowaków z Siewierza) +Józefa Lubińskiego (od Marioli i Krzysztofa Tomalów z rodziną) +Jarosława Tomasika (od Teresy i Janusza Żakowskich z rodziną) +Ksenię Kubik (od Anny i Mariusza Serwów z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Zofii i Wiesława Filipczyków) +Janinę Kocot (od kuzyna Tomasza Palińskiego z rodziną) +Teresę Serwę (od sąsiadki Orłowskiej z rodziną) +Marka Pasierbińskiego (od koleżanek i kolegów ze szkoły podstawowej) +Adelę Korusiewicz (od sąsiadki Barbary Hadrych) +Jerzego Lenarcika (od sąsiadów Głowackich) +Joannę Kubisę (od Anny i Stanisława Pawłowskich) +Jerzego Kozerskiego (od Ireny Syrek i Bogusławy Nowak) +Stanisławę Balińską (od sąsiadów Kaszubów oraz od sąsiadki Małgorzaty Wrony z dziećmi)60 +Mieczysława Ciągałę (od Mirosławy i Tadeusza Lisowskich) +Henryka Jedlińskiego (od Lucjana i Krystyny Olszewskich) +Eugeniusza w rocznicę śmierci i +Barbarę Dyrdów

 

XXXII Niedziela Zwykła 12.11.2023

8.00 +Marzenę Brzozowską (od rodziców)

 

9.30 +Alicję Pocztowską (od Wioletty i Wiesława Rasztabigów z rodziną) +Eugeniusza Kocota (od żony, synów Mateusza i Łukasza z rodziną) +Wacławę Dyrdę (od szwagierki Renaty z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od rodziny Sulińskich) +Michała Gowina (od sąsiadów z ul. Sosnowej 12 i 14) +Łucję Dudę w 27. rocznicę śmierci +Jana Białego (od kuzyna Ireneusza Nowaka z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od sąsiadki Janiny Koronowicz z rodziną) +Zbigniewa Kijasa (od Jolanty Machury z córkami) +Romana Sulińskiego (od sąsiadów Magdaleny i Artura Pogodów) +Salomeę Kocot (od Teresy i Jana Śliwów z rodziną) +Józefa Lubińskiego (od Małgorzaty Gorzelak z rodziną) +Ksenię Kubik (od sąsiadki Teresy Syrek z rodziną)  +Henrykę Orłowską (od Wiesławy Olszewskiej) +Janinę Kocot (od Koła Łowieckiego „Ryś”) +Teresę Serwę (od Ewy i Tadeusza Kowalczyków z dziećmi) +Adelę Korusiewicz (od chrześniaka Ireneusza Dyrdy z rodziną) +Jerzego Lenarcika (od Krystyny i Zbigniewa Paryżów) +Joannę Kubisę (od kolegi Andrzeja Machury z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Marii i Henryka Syrków) +Stanisławę Balińską (od sąsiadów Wiesławy i Stanisława Wylonów oraz od Lidii Szatan z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od Jolanty Drabek i Piotra Dei z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Heleny i Mieczysława Nowaków)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Genowefę Józefa Woźniaków (od syna z rodziną)

 

 

 

Intencje mszalne od 30.10.2023r. – 05.11.2023r.

 

Poniedziałek 30.10.2023

7.00 +Ewę Tworek

18.00 1.+Małgorzatę Nowak (od Haliny i Mariana Krzysztoniów oraz od Krzysztofa Krzysztonia z rodziną)

        2.+Czesława Szczęsnego (od Dariusza Janasa z rodziną oraz od chrześnicy Sylwii Bednarczyk z rodziną)

 

Wtorek 31.10.2023

7.00 +Kazimierę Dobrzańską (od Donaty i Zygmunta Gębiców)

18.00 +Włodzimierza Opacha (od rodziny Wyżykowskich)

 

Środa 01.11.2023 Uroczystość Wszystkich Świętych

8.00 +Wiesławę Pływacz (od sąsiadów Zajączkowskich)

 

9.30 +Henrykę Orłowską (od Janiny Koleusz) +Irenę Edmunda Sabinę Świerczyńskich +Wiesławę Edwarda Bogusława Gwiazdów (od rodziny) +Teresę Pietruszewską (od rodzeństwa z rodzinami) +Andrzeja Barana (od chrzestnej z rodziną) +Jana Białego (od rodziny Koclęgów i Balewskich) +Kazimierza Majewskiego (od Bogusławy Kubisy z rodziną) +Zbigniewa Kijasa (od Jacka i Krzysztofa Hąców z rodzinami) +Romana Sulińskiego (od Barbary Kawali i Mariana z rodziną) +Salomeę Kocot (od Michała Białego z rodziną) +Henrykę Wieczorek (od Jolanty Dudy z rodziną) +Józefa Lubińskiego (od Bogusława Kubika z żoną) +Jarosława Tomasika (od Janiny Niemiec i Mirosławy Górki z rodziną) +Ksenię Kubik (od Arkadiusza Świebody z rodziną i Sławomira Świebody z rodziną) +Henrykę Orłowską (od Krystyny Orłowskiej z rodziną) +Janinę Kocot (od Anny i Piotra Balińskich z rodziną) +Teresę Serwę (od Bożeny i Jacka Niedbałów z rodziną) +Marka Pasierbińskiego (od rodziny Erbińskich) +Adelę Korusiewicz (od Krystyny Rzepeckiej) +Jerzego Lenarcika (od Marianny Nawrot) +Joannę Kubisę (od kuzynki Krystyny Korusiewicz) +Jerzego Kozerskiego (od Krystyny Lazar) +Stanisławę Balińską (od Tomasza Pawińskiego z rodziną oraz od Jarosława Pawińskiego z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od sąsiadki Anny Woźniak) +Henryka Jedlińskiego (od Haliny Majewskiej)

 

11.30 na cmentarzu – za zmarłych Parafian. Procesja żałobna.

 

17.00 +Wojciecha Dudę (od Genowefy Kozerskiej)

 

I Czwartek Miesiąca 02.11.2023 Wspomnienie Wszystkich Wiernych Zmarłych

9.00 +Jana Białego (od Bogumiły z Markiem Nowakiem z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Alicji i Zygmunta Machurów z Czekanki) +Zbigniewa Kijasa (od rodziny Chodziuków) +Romana Sulińskiego (od Ireny Gębicy z rodziną) +Salomeę Kocot (od Ewy Sławek) +Henrykę Wieczorek (od Heleny i Mirosława Potępków z rodziną) +Józefa Lubińskiego (od Małgorzaty Kocot z rodziną) +Jarosława Tomasika (od rodziny Hamerlików z Siewierza) +Ksenię Kubik (od sąsiadów Łukasików z rodziną) +Henrykę Orłowską (od Krystyny Serwy) +Janinę Kocot (od Bogusławy i Adama Pasamoników z rodziną) +Teresę Serwę (od Krystyny Dyrki z rodziną) +Marka Pasierbińskiego (od kolegów Marcina, Witolda i Pawła) +Adelę Korusiewicz (od sąsiadki Aurelii Kucharczyk z rodziną) +Jerzego Lenarcika (od Danuty Drzewosz) +Joannę Kubisę (od koleżanki Haliny Matyi z rodziną) +Jerzego Kozerskiego (od Barbary Nowak z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Jolanty Syrek i Tomasza Syrka z żoną i córką oraz od Hanny i Gustawa Piwków z rodziną)60 +Mieczysława Ciągałę (od rodziny Karwaczyńskich) +Henryka Jedlińskiego (od Tomasza Majewskiego z rodziną)

 

18.00 1.Msza Święta oktawalna za zmarłych

        2.+Zdzisława Filipka (od Izabeli Machury z rodziną)

 

I Piątek Miesiąca 03.11.2023

7.00 +Gabriela Korusiewicza (od siostry Stefanii z mężem)

18.00 Msza Święta oktawalna za zmarłych

 

I Sobota Miesiąca 04.11.2023 św. Karola Boromeusza, Biskupa

7.00 +Pelagię Korusiewicz (od rodziny Sulińskich)

18.00 Msza Święta oktawalna za zmarłych

 

 

XXXI Niedziela Zwykła 05.11.2023

8.00 +Stanisławę Szczęsną w 2. rocznicę śmierci (od córki i syna z rodzinami)

 

9.30 +Zbigniewa Trafalskiego (od przyjaciół) +Alicję Pocztowską (od Lidii i Piotra Lubińskich z rodziną) +Marię Władysławę Szczepana Żurków +Jana Białego (od kuzyna Wiesława Nowaka z rodziną z Trzebiesławic) +Kazimierza Majewskiego (od Moniki i Sebastiana Miśtów) +Zbigniewa Kijasa (od Andrzeja Peda z rodziną) +Romana Sulińskiego (od rodziny Jagiełów) +Salomeę Kocot (od Stanisława Kocota z rodziną) +Henrykę Wieczorek (od Zofii Jakóbczyk z mężem i rodziną) +Józefa Lubińskiego (od Iwony i Andrzeja Pniaków z rodziną) +Jarosława Tomasika (od rodziny Majewskich z Siewierza) +Ksenię Kubik (od Krzysztofa Łukasika z rodziną z Zendka)  +Henrykę Orłowską (od chrześniaka Mariana Maniurskiego z rodziną) +Janinę Kocot (od kuzynki Teresy Balińskiej) +Teresę Serwę (od rodziny Miłochów) +Marka Pasierbińskiego (od Aliny i Jerzego Ciećków) +Adelę Korusiewicz (od sąsiadów Stelmachów) +Jerzego Lenarcika (od Marii i Edwarda Drabków) +Joannę Kubisę (od wychowawczyni Heleny Hąc) +Jerzego Kozerskiego (od Krystyny i Andrzeja Kochlików z rodziną) +Stanisławę Balińską (od sąsiadów Moniki i Łukasza Milewskich z rodziną oraz od sąsiadów Danuty i Henryka Milewskich)60 +Mieczysława Ciągałę (od Elżbiety Madej i Aldony Wawrzyniak z dziećmi) +Henryka Jedlińskiego (od rodziny Hamerlików)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 Msza Święta oktawalna za zmarłych

 

 

Intencje mszalne od 23.10.2023r. – 29.10.2023r.

 

Poniedziałek 23.10.2023

7.00 +Aleksandra Błacha (od Krzysztofa Paligi z rodziną)

18.00 +Stanisława Lenarcika (od swatów Trzcionków z rodziną)

 

Wtorek 24.10.2023

7.00 +Danielę Kosteczkę (od Marty, Grażyny i Eugeniusza Urbańczyków)

18.00 +Genowefę Góralczyk (od Mieczysławy i Stanisława Cerazych)

 

Środa 25.10.2023

7.00 +Lucynę Widerę (od Koła Różańcowego św. Macieja)

18.00 +Janinę Gewald w 3. rocznicę śmierci oraz +Eugeniusza Gewalda

 

Czwartek 26.10.2023

7.00 +Urszulę Dudę (od koleżanek i kolegów ze Związku Nauczycielstwa Polskiego w Siewierzu)

18.00 +Kazimierę Sośnicką w rocznicę urodzin (od rodziny)

 

Piątek 27.10.2023

7.00 +Bronisława Kasztalskiego (od rodziny Stysińskich i Grelów)

18.00 O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, z okazji 60. rocznicy ślubu Kazimiery i Czesława Giendków oraz za dzieci, wnuki i prawnuki

 

Sobota 28.10.2023 Święto Świętych Apostołów Szymona i Judy Tadeusza

7.00 +Edmunda Tworka

18.00 +Marka Gębicę w 1. rocznicę śmierci (od żony i córek z rodziną) +Józefa Terentowicza (od córki Elżbiety z rodziną) +Jana Białego (od Barbary i Andrzeja Gajków z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Lidii, Leszka i Mateusza Siegmuntów) +Zbigniewa Kijasa (od Roberta Landeckiego z rodziną) +Romana Sulińskiego (od Krystyny i Jana Farugów) +Salomeę Kocot (od rodziny Syrków z Żelisławic) +Henrykę Wieczorek (od koleżanki Genowefy Szkliniarz z Ząbkowic) +Józefa Lubińskiego (od Stanisławy Nowak z Gołuchowic) +Jarosława Tomasika (od sąsiadów Hędkowskich) +Ksenię Kubik (od Agnieszki i Piotra Knapików z rodziną) +Henrykę Orłowską (od rodziny Korusiewiczów i Kubików z Oświęcimia) +Janinę Kocot (od Bożeny i Leszka Sarnów z rodziną) +Teresę Serwę (od sąsiadów Łukasików z rodziną) +Marka Pasierbińskiego (od Małgorzaty i Ryszarda Zdebów) +Adelę Korusiewicz (od Joanny Erbińskiej z rodziną) +Jerzego Lenarcika (od sąsiadów Mieczysławy i Krzysztofa Borosiów) +Joannę Kubisę (od Adeli Niedbał) +Jerzego Kozerskiego (od sąsiadów Nawrotów z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Urszuli i Jacka Białych z rodziną oraz od Kazimiery i Gabriela Skupniów)60 +Mieczysława Ciągałę (od sąsiada Czesława Urgasia) +Henryka Jedlińskiego (od Kazimierza Mamaka z żoną)

 

XXX Niedziela Zwykła 29.10.2023

8.00 +Tadeusza Dobrosławę Gorczyców

 

9.30 +Elżbietę Pyrzyk +Stanisława Maciążka +Krzysztofa Bota (od żony Anny z synami) +Stanisławę Krawczyk w 4. rocznicę śmierci +Alicję Pocztowską (od Agnieszki i Zbigniewa Majcherczyków z rodziną) +Czesławę Wyrzykowską w 10. rocznicę śmierci +Jana Haładusa w 19. rocznicę śmierci +Przemysława Sucheckiego (od rodziny) +Romana Stefanię Jana Romaniaków +Stanisławę Zygmunta w 39. rocznicę śmierci i +Andrzeja Bańków +Teresę Pietruszewską w 4. rocznicę śmierci (od sióstr i braci z rodzinami) +Wacławę Dyrdę (od Andrzeja i Małgorzaty Pyrzyków) +Jana Białego (od Andrzeja Okularczyka z Pińczyc z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Elżbiety Madej z rodziną) +Zbigniewa Kijasa (od Dawida i Katarzyny Nowaków z synami) +Romana Sulińskiego (od Elżbiety i Marka Gocyłów z rodziną) +Salomeę Kocot (od rodziny Henryki i Jerzego Nowaków) +Henrykę Wieczorek (od Czesławy i Henryka Nowaków) +Józefa Lubińskiego (od Henryka Jedlińskiego) +Jarosława Tomasika (od sąsiadów Łukasików i Będkowskich) +Ksenię Kubik (od Elżbiety i Wacława Świebodów)  +Henrykę Orłowską (od Olgi Kosteczki z rodziną) +Janinę Kocot (od Natalii i Bartosza Balińskich z rodziną) +Teresę Serwę (od rodziny Barańskich) +Marka Pasierbińskiego (od Edyty i Kai Kuśmierz) +Adelę Korusiewicz (od Haliny i Włodzimierza Pyrzyków) +Jerzego Lenarcika (od Bożeny i Sylwestra Dudów z rodziną) +Joannę Kubisę (od sąsiadów Golanowskiej i Farugów) +Jerzego Kozerskiego (od Marii Juszczyk z rodziną) +Stanisławę Balińską (od Ireny Kurdyk oraz od Barbary Sowy z rodziną z Nowej Wioski)60 +Mieczysława Ciągałę (od sąsiadów Anny i Henryka Woźniaków) +Henryka Jedlińskiego (od chrześniaka Grzegorza Majewskiego z żoną i córką)

 

11.30 Za Parafian

 

17.00 +Mariana Kubisę w 2. rocznicę śmierci  

 

 

Intencje mszalne od 16.10.2023r. – 22.10.2023r.

 

Poniedziałek 16.10.2023 św. Jadwigi Śląskiej

7.00 +Stefana Mikołajczyka (od Elżbiety Szczęch i Ireny Kaczmarzyk z rodzinami)

18.00 +Wojciecha Grada (od Bożeny Spyry z córkami Wiolettą i Beatą z rodzinami)

 

Wtorek 17.10.2023 św. Ignacego Antiocheńskiego, Biskupa i Męczennika

7.00 +Stefana Dębowca (od Marka Kubika z rodziną)

18.00 +Małgorzatę Nowak (od Małgorzaty i Ryszarda Zdebów oraz od Mariana Rauka z Poręby z rodziną)

 

Środa 18.10.2023 Święto św. Łukasza, Ewangelisty

7.00 +Krzysztofa Machurę (od sąsiadów Jadwigi i Marka Góralczyków z rodziną)

18.00 +Anastazję Skorek (od sąsiadów Heleny i Mieczysława Nowaków)

 

Czwartek 19.10.2023

7.00 +Urszulę Łukasik (od Krystyny Bzdury z rodziną)

18.00 +Leszka Mejgera  (od koleżanek i kolegów córki z Urzędu Skarbowego w Zawierciu)

 

III Piątek Miesiąca 20.10.2023 św. Jana Kantego, Prezbitera

7.00 +Janinę Dębowiec (od Sebastiana Bławuta z rodziną)

18.00 +Alicję Kurzeję (od wnuczki Katarzyny z rodziną)

 

Sobota 21.10.2023

7.00 +Adama Nowaka (od Małgorzaty i Łukasza Swiebodów)

18.00 +Irenę Juliana Katarzynę Jana Niemców +Juliannę Jana Kierasów +Jana Białego (od kuzyna Eugeniusza Nowaka z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od sąsiadów Marioli i Piotra Chachulskich) +Zbigniewa Kijasa (od Marii Pawińskiej z rodziną) +Romana Sulińskiego (od Joanny z dziećmi) +Salomeę Kocot (od wnuczki Anny z rodziną) +Henrykę Wieczorek (od Anny Morawiec z dziećmi) +Józefa Lubińskiego (od Jolanty i Adama Czerwińskich z rodziną) +Jarosława Tomasika (od Zofii i Czesława Kucharczyków) +Ksenię Kubik (od sąsiadki Marii Knapik) +Henrykę Orłowską (od Beaty i Martyny Łukasików) +Janinę Kocot (od Łukasza i Eweliny Rąbów z synem) +Teresę Serwę (od Renaty i Cezarego Łyniewskich) +Marka Pasierbińskiego (od koleżanki Ewy) +Adelę Korusiewicz (od Anity i Roberta Owczarków oraz od Moniki i Oskara Błautów z dziećmi) +Jerzego Lenarcika (od sąsiadów Kijanków) +Joannę Kubisę (od Małgorzaty i Piotra Miłochów) +Jerzego Kozerskiego (od sąsiadów Garczewskich) +Stanisławę Balińską (od Kazimiery i Henryka Machurów z Dziewek z rodziną oraz od Jadwigi i Maksymiliana Radeckich) +Mieczysława Ciągałę (od Beaty i Jacka Madejów z rodziną) +Henryka Jedlińskiego (od Michała Białego z rodziną)

 

XXIX Niedziela Zwykła 22.10.2023

8.00 +Wiesławę Kazimierza Bromków

9.30 +rodziców Genowefę Władysława Mertów +braci Mieczysława Władysława Lucjana Mertów +rodziców Stanisławę Władysława i brata Józefa Giendków +Jerzego Felicję Fuksiewiczów +Alicję Pocztowską (od Alicji Kalarus) +Jana Białego (od rodziny Filipków, Zagrobelnych i Baranów) +Kazimierza Majewskiego (od Bogumiły Nowak z rodziną z ul. Długiej) +Zbigniewa Kijasa (od Katarzyny Stempel z rodziną) +Romana Sulińskiego (od rodziny Kocotów) +Salomeę Kocot (od Józefa Dorobisza z rodziną) +Henrykę Wieczorek (od Mirosławy i Tadeusza Lisowskich) +Józefa Lubińskiego (od Aleksandry i Tadeusza Sowów z rodziną) +Jarosława Tomasika (od kolegów syna Roberta) +Ksenię Kubik (od Renaty i Pawła Knapików z synami)  +Henrykę Orłowską (od Moniki i Mariusza Korusiewiczów) +Janinę Kocot (od Tomasza i Wiolety Rąbów) +Teresę Serwę (od sąsiadów Nowaków) +Marka Pasierbińskiego (od koleżanki Jolanty Dudy) +Adelę Korusiewicz (od Ireny Erbińskiej z rodziną) +Jerzego Lenarcika (od siostrzenicy Magdaleny z rodziną) +Joannę Kubisę (od koleżanek Danuty Mazur i Barbary Cor) +Jerzego Kozerskiego (od Renaty i Janusza Paszowskich z rodziną) +Stanisławę Balińską (od sąsiada Karola Kocota z rodziną oraz od Barbary Kijas z rodziną) +Mieczysława Ciągałę (od Agnieszki Gładeckiej z córką) +Henryka Jedlińskiego (od Jarosława Wylona z rodziną)

 

11.30 Za Parafian. Chrzest: Julia Paulina Machura.

 

17.00 +Adama Kubisę +rodziców, siostrę Jadwigę z mężem i Henryka Kłosoka

 

Intencje mszalne od 09.10.2023r. – 15.10.2023r.

 

Poniedziałek 09.10.2023

7.00 +Henrykę Pieczarę (od Anny i Marka Lempków z rodziną)

18.00 1.+Małgorzatę Nowak (od koleżanek i kolegów ze Szkoły Podstawowej i Średniej oraz od Marka Sitki z rodziną)

        2.+Stanisławę Szczęsną (od chrześnicy Barbary z rodziną oraz od chrześniaka Marka z rodziną)

 

Wtorek 10.10.2023

7.00 +Leszka Wójcika (od siostrzenicy Magdaleny z mężem i dziećmi)

18.00 +Aleksandrę Hętkowską +Julię Józefa Ireneusza Hętkowskich +Janinę Mieczysława Cholewków

 

Środa 11.10.2023

7.00 +Tadeusza Bańkę (od pracowników Gminno-Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Koziegłowach)

18.00 1.W intencji Panu Bogu wiadomej

2.+Stefanię Korusiewicz (od Ireneusza i Danuty Balińskich)

 

Czwartek 12.10.2023

7.00 +Halinę Stankowską (od brata Henryka z żoną Barbarą Kosteczką)

18.00 +Renatę Czaplę w 8. rocznicę śmierci  (od syna z rodziną)

 

Piątek 13.10.2023 bł. Honorata Koźmińskiego, Prezbitera

7.00 +Barbarę Kolasińską (od emerytowanych pracowników Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego w Gołuchowicach)

18.00 1.+Alojzego Kołodziejczyka (od Jarosława, Małgorzaty i Danuty Bańskich)

        2.+Józefa Lubasa (od siostry Iwony z mężem)

 

Sobota 14.10.2023

7.00 +Mieczysławę Las (od chrześnicy Małgorzaty Dwornik z mężem)

18.00 +Edwarda Szymca w 8. rocznicę śmierci +Henrykę Wincentego Baprowskich (od syna Romana z rodziną) +Alojzego Kołodziejczyka (od żony) +Ryszarda Korka w 13. rocznicę śmierci (od żony i dzieci z rodzinami) +rodziców z obu stron +Barbarę Tadeusza Kolasińskich w rocznicę śmierci +Sabinę Zygmunta Henryka Bijaków +Zenobię Spyrę +Jana Białego (od Wioletty i Leszka Lisów) +Kazimierza Majewskiego (od Jana i Haliny Kubików) +Zbigniewa Kijasa (od Grzegorza Szatana z rodziną) +Zofię Szarek (od Aliny i Jerzego Ciećków) +Romana Sulińskiego (od Teresy i ks. Ireneusza Kwoków) +Salomeę Kocot (od synowej Kazimiery i wnuka Mateusza) +Henrykę Wieczorek (od Mirosławy Sroki z rodziną) +Józefa Lubińskiego (od sąsiadki Bogusławy Nowak z rodziną) +Jarosława Tomasika (od Agnieszki Niemiec z rodziną) +Ksenię Kubik (od Beaty i Krzysztofa Madejów) +Henrykę Orłowską (od Bogusławy i Jakuba Łukasików) +Janinę Kocot (od Marty i Andrzeja Szymców z synami) +Teresę Serwę (od Doroty i Romana Chodziuków z rodziną) +Marka Pasierbińskiego (od syna Miłosza) +Adelę Korusiewicz (od Wandy i Łukasza Kajdzików) +Jerzego Lenarcika (od siostry Henryki Kubisy) +Joannę Kubisę (od Haliny i Włodzimierza Pyrzyków) +Jerzego Kozerskiego (od Marcina Latosa z żoną Edytą i córką Dominiką) +Stanisławę Balińską (od swatów Janiny i Mieczysława Sarnów oraz od Małgorzaty i Stanisława Zdziarskich z rodziną) +Mieczysława Ciągałę (od swatki Wandy Rzepkowskiej)

 

XXVIII Niedziela Zwykła 15.10.2023 Dzień Papieski

8.00 +Marię Rzepecką (od siostry Aleksandry z rodziną)

 

9.30 +Andrzeja Grochalskiego w rocznicę śmierci +Leszka Żurka (od żony z rodziną) +Romana Kleszcza w 10. rocznicę śmierci (od dzieci z rodzinami) +Eugenię Wojciechowską w 5. rocznicę śmierci +Jana Białego (od Genowefy Kozerskiej z rodziną) +Kazimierza Majewskiego (od Adeli Niedbał) +Zbigniewa Kijasa (od sąsiadów Małgorzaty i Krzysztofa Kierasów) +Romana Sulińskiego (od rodziny Klamów z Brudzowic) +Salomeę Kocot (od synowej Haliny z synem Dariuszem) +Henrykę Wieczorek (od szwagierki Antoniny Morawiec) +Józefa Lubińskiego (od Justyny i Piotra Chwastków z dziećmi) +Jarosława Tomasika (od Olgi Rus z dziećmi) +Ksenię Kubik (od koleżanki Krystyny Rok)  +Henrykę Orłowską (od Barbary Kucharczyk z rodziną) +Janinę Kocot (od Darii i Dariusza Wędrychowiczów z córkami) +Teresę Serwę (od chrześnicy Anety z rodziną) +Marka Pasierbińskiego (od Joanny z rodziną) +Adelę Korusiewicz (od bratanicy Jolanty) +Jerzego Lenarcika (od siostrzeńca Artura z rodziną) +Joannę Kubisę (od koleżanek i kolegów z rocznika 1961) +Jerzego Kozerskiego (od Magdaleny Czekaj z mężem Karolem, synem Adamem i córką Izabelą) +Stanisławę Balińską (od rodziny Kowalskich i od Teresy Balińskiej) +Mieczysława Ciągałę (od rodziny Lenarczyków)

 

11.30 Za Parafian. Chrzest: Anastazja Martyna Gnacik.

 

17.00 +Stefana Mikołajczyka (od Stanisławy i Emila Żurków oraz od Krystyny i Gabriela Żurków z rodziną)

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.