Intencje mszalne od 20.09.2021 – 26.09.2021r.

Poniedziałek 20.09.2021 Świętych Męczenników Andrzeja Kim Taegon, Pawła Chong Hasang i Towarzyszy

7.00    +Jana Popławskiego (od Barbary i Czesława Kosteczków z rodziną)

18.00  W pewnej intencji

Wtorek 21.09.2021 Święto św. Mateusza, Apostoła i Ewangelisty

7.00    +Tadeusza Woźniaka (od Jerzego i Mieczysławy Woźniaków z rodziną)

18.00  1. +Halinę Jakóbczyk (od Róży św. Jana Chrzciciela)

1. +Teresę Kilan (od Joli i Darka Małachowskich)

Środa 22.09.2021

7.00  1. +Janinę Dyszy (od chrześniaka Wiesława Wacha z rodziną)

1. +Jana Bromka (od rodz. Czerwińskich z Łaz)

18.00  +Eugeniusza Jaworskiego (od zięcia Jana Zielińskiego)

Czwartek 23.09.2021 św. Pio z Pietrelciny

7.00  1. +Ks. Józefa Dawczyńskiego (zm. 2015r.)

1. +Bogumiłę Rak (od Danuty i Zbigniewa Gębalów z rodziną)

18.00 +Jana Widerę (od córki Kasi, zięcia Artura, wnuczki Oliwii, wnuka Kacpra)

Piątek 24.09.2021

7.00  1. +Krzysztofa Korusiewicza (od pracowników z „Narzędziowni FUM Poręba)