Intencje mszalne od 29.04.2024r. – 05.05.2024r.

Poniedziałek 29.04.2024 Święto św. Katarzyny Sieneńskiej, Dziewicy i Doktora Kościoła, Patronki Europy

7.00 +Zofię Nagłą (od swatowej Janiny Grodek)

18.00 1. +Witolda Kozerskiego (od koleżanek i kolegów syna z Electroluxu)

1. +Stanisławę Balińską (od koleżanki Hieronimy oraz od rodziny Pasamoników i Staniszewskich z Ujejsca)

Wtorek 30.04.2024

7.00 +Adama Nowaka (od kuzynki Anny Dobrowolskiej)

18.00 +Zbigniewa Bogusławskiego (od syna z rodziną)

Środa 01.05.2024 św. Józefa, Rzemieślnika

7.00 +Reginę Binkowską (od siostry Barbary)

15.00 Ślub: Magdalena Maciążek i Roland Stec

18.00 1.+Zbigniewa Kijasa w 1. rocznicę śmierci (od żony Barbary z dziećmi)

1. +Bogusławę Górę (od syna Adriana i Agnieszki z dziećmi)

I Czwartek Miesiąca 02.05.2024 św. Atanazego, Biskupa i Doktora Kościoła

7.00 +Wiesława Erbińskiego (od Eleonory i Józefa Łuszczów)

18.00 1.+Eugeniusza Kobryna (od Henryka Mazura)

1. +Macieja Cymera (od współpracowników Urzędu Miasta i Gminy Siewierz oraz od Teresy i Kazimierza Łukasików)

I Piątek Miesiąca 03.05.2024 Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Królowej Polski- Głównej Patronki Polski

8.00 +Michalinę Czerwińską (od Lidii i Mirosława Dyrdów z rodziną)

9.30 +Irenę Świerczyńską w 17. rocznicę śmierci +Kazimierza Majewskiego (od Ewy i Mariana Dudów z rodziną) +Ksenię Kubik (od kuzynki Krystyny Landeckiej) +Roberta Karwaczyńskiego (od rodziny Ruchlewiczów) +Lucynę Brzozowską (od kuzynki Haliny Kozerskiej z rodziną) +Mariusza Szatana (od Zdzisławy i Włodzimierza z rodziną) +Helenę Rychter (od rodziny Derów i Dziurów) +Sławomira Nieguta (od Jadwigi i Maksymiliana Radeckich) +Grażynę Szczypę (od rodziny Kałczugów z Marcinkowa) +Czesława Będkowskiego (od swatowej Krystyny z rodziną) +Bogumiłę Kowalską (od Damiana i Martyny Białych z synem)

11.30 Za Ojczyznę

17.00 +Marka Majewskiego w 19. rocznicę śmierci +Krystynę Jana Landeckich +Józefa Domicelę Hylów

I Sobota Miesiąca 04.05.2024 św. Floriana, Męczennika

7.00 +Zofię Hąc (od bratanicy Grażyny Ormińskiej z rodziną z Tąpkowic)

18.00 +Irenę Zimną (od kuzynki Wiesławy Pierzchały z rodziną) +Teresę w 10. rocznicę śmierci +Mariana Barańskich (od córki Agaty) +Kazimierza Majewskiego (od Danuty Kopeć z dziećmi) +Ksenię Kubik (od kuzyna Jerzego Mańki z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Lidii i Dariusza Latosów z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od Bożeny z rodziną) +Mariusza Szatana (od Władysławy Nowak) +Helenę Rychter (od Bożeny i Zdzisława Orłowskich z rodziną) +Sławomira Nieguta (od Karola Radeckiego, Olgi Baszczewskiej z rodziną) +Grażynę Szczypę (od Edwarda Szczypy z rodziną z Podwarpia) +Czesława Będkowskiego (od kuzyna Andrzeja Będkowskiego) +Bogumiłę Kowalską (od Anny i Sebastiana Janeczków)

VI Niedziela Wielkanocna 05.05.2024

8.00 +Stanisława Stefanię Kiciaków

9.30 +Henryka Urbańczyka w 32. rocznicę śmierci (od córki Katarzyny z rodziną) +Cecylię Balińską w 5. rocznicę śmierci +Ksenię Kubik (od Jolanty i Sylwestra Rzepeckich z synami) +Roberta Karwaczyńskiego (od kuzyna Dariusza Karwaczyńskiego z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od Jolanty Machury z rodziną) +Mariusza Szatana (od Bogumiły i Marka Nowaków z Żelisławic) +Helenę Rychter (od Barbary Gnacik z rodziną) +Mirosławę Galę (od Ireneusza Sakwy) +Sławomira Nieguta (od Marii i Henryka Syrków) +Grażynę Szczypę (od rodziny Hetmańczyków z Wojkowic) +Czesława Będkowskiego (od Jerzego Mazura z rodziną) +Bogumiłę Kowalską (od Renaty i Stefana z Poręby)

11.30 O Boże Błogosławieństwo i zdrowie dla Mieszka Mazura w 1. rocznicę urodzin

O pomyślne zdanie egzaminu maturalnego dla Moniki (od rodziny)

O Boże Błogosławieństwo, potrzebne dary i łaski, opiekę Matki Najświętszej dla Kamili Pordąb w 18. rocznicę urodzin (od rodziny)

W Bogu wiadomej intencji

17.00 +Jana Szatana w rocznicę śmierci (od chrześniaka Jacka z żoną Urszulą)

Intencje mszalne od 22.04.2024r. – 28.04.2024r.

Poniedziałek 22.04.2024

7.00 +Macieja Cymera (od sąsiadki Janiny Płazak z rodziną oraz od Danuty i Zbigniewa Gębalów)

18.00 1. +Halinę Stankowską (od siostry Zbigniewy i Jarosława z rodziną)

1. +Józefa Lubasa (od sąsiadki Danuty Wach z rodziną)