Intencje Mszalne

 

 

Intencje mszalne od 26.08 - 01.09.2019r.

 

                    

Poniedziałek 26.08. Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00  +Teresę Bzdura (od syna Andrzeja z żoną)

18.00  +Krystynę Sokołowską (od Justyny i Krzysztofa Duda z Zendka oraz Agnieszki i Włodzimierza Stuczeń z dziećmi)

 

Wtorek 27.08. św. Moniki

7.00  +Mariannę Kubisa (od syna Adama i synowej Urszuli)

18.00  +Józefa Staśko (od brata Stanisława z żoną)

 

Środa 28.08. św. Augustyna

7.00  +Zbigniewa Gruszczyńskiego (od szwagra Adama i dzieci)

18.00  +Stanisława Kwokę w 1 rocz. śm.

 

Czwartek 29.08. Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

7.00  +Helenę Stachula (od chrześniaka Tadeusza Gawron z rodziną)

18.00  +Krzysztofa Korusiewicza (od żony Jadwigi)

 

Piątek 30.08.

7.00  +Stanisława Korusiewicza (od kolegi Ryszarda Machury z Żelisławic)

18.00  +Antoniego Koronowicza w 3 rocz. śm. (od żony)

 

Sobota 31.08.

7.00  +Barbarę Dyrda (od rodziny Piaszczyków z Częstochowy)

16.00  Ślub: Cichowicz Piotr i Mazur Dominika

18.00 +Mariannę Małota w 8 rocz. śm. i Stanisława+Elżbietę Gaweł i rodzinę Banasików i Żychowiczów

+Wiktora Musiałka(od Iwony i Jarosława Banasiak)+Czesławę Dorobisz(od koleżanki Ewy Czekaj z rodziną)+Zofię Gocyła(od Marii Hetmańczyk z rodziną)+Annę Sitko(od cioci Jadzi Hąc)+Cecylię Balińską(od Joanny Trzcionki z rodziną)+Teresę Kilan(od Jurka Wątrobskiego z rodziną)+Teresę Bzdura(od Jadwigi i Krzysztofa Korusiewicz)+Krzysztofa Korusiewicza(od Danuty i Krzysztofa Gwoździewicz)+Mariannę Kubisa(od sąsiadów Grażyny i Mieczysława Dyduch)+Halinę Błach(od sąsiadów Łukasików)+Zbigniewa Gruszczyńskiego(od zarządu LKS Przemsza Siewierz)+Dorotę Łukasik(od Iwony i Rafała Kubica z rodziną)+Andrzeja Molenda(od kolegów z roku: Godyń,Lebiedztui,Morawicki,Kozub)+Lidię Kurek(od Aldony Nowak z rodziną z Poręby)+Ludmiłę Łukasik(od Henryki Korusiewicz)

 

Niedziela 01.09.   22  Niedziela Zwykła

8.00  +Adama Gruszkę w 1 rocz. śm. (od żony)

9.30 +Helenę,Narcyza,Adolfa Wojdasów.Łucję,Apolonię,Bolesława Wyszyńskich.Romana Brączyk(od Krzysztofa Wyszyńskiego)+Marię,Tadeusza Janus+Stefanię,Floriana Micińskich+Antoniego,Wandę Surma+W rocz. śm. Aleksego     i Marianny Syrków(od córki z rodziną)  

+Wiktora Musiałka(od Jana Łabuś z rodziną)+Czesławę Dorobisz(od Doroty Dobrowolskiej z synami)+Zofię Gocyła(od Mateusza Olszówki z rodziną)+Annę Sitko(od Bogusławy i Romana Hąc)+Teresę Kilan(od Honoraty i Stanisława Mańków z rodziną)+Teresę Bzdura(od Małgorzaty i Grzegorza z rodziną Czapla)+Krzysztofa Korusiewicza(od Małgorzaty i Sebastiana Krzyżowskich)+Mariannę Kubisa(od sąsiadki Czesławy Błach)+Halinę Błach(od koleżanek i kolegów z Uniwersytetu Trzeciego Wieku w Siewierzu)+Zbigniewa Gruszczyńskiego(od rodziny Żywiołków)+Dorotę Łukasik(od Katarzyny i Zbigniewa Opalińskich z synami)+Andrzeja Molenda(od rodziny Piotra i Teodozji Ostrowskich)+Lidię Kurek(od Beaty Nowak z rodziną z Niwek)+Ludmiłę Łukasik(od sąsiadki Niedbałowej)

11.30   1)  O Boże błog. i zdrowie dla Gabrieli Mazur w 1 rocz. urodzin

             2)  Z podziękowaniem za łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Alojzego w 80 rocz. urodzin

17.00  +Czesławę Dorobisz (od męża) greg. 1

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.