Intencje mszalne od 26.08 - 01.09.2019r.

Poniedziałek 26.08. Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00  +Teresę Bzdura (od syna Andrzeja z żoną)

18.00  +Krystynę Sokołowską (od Justyny i Krzysztofa Duda z Zendka oraz Agnieszki i Włodzimierza Stuczeń z dziećmi)

Wtorek 27.08. św. Moniki

7.00  +Mariannę Kubisa (od syna Adama i synowej Urszuli)

18.00  +Józefa Staśko (od brata Stanisława z żoną)

Środa 28.08. św. Augustyna

7.00  +Zbigniewa Gruszczyńskiego (od szwagra Adama i dzieci)

18.00  +Stanisława Kwokę w 1 rocz. śm.

Czwartek 29.08. Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

7.00  +Helenę Stachula (od chrześniaka Tadeusza Gawron z rodziną)

18.00  +Krzysztofa Korusiewicza (od żony Jadwigi)

Piątek 30.08.