Intencje Mszalne

 

 

Intencje mszalne od 18.11- 24.11.2019r.

 

                    

Poniedziałek 18.11. bł. Karoliny Kózkównej

7.00  +Ewę Tworek

18.00  +Alfreda Binkowskiego (od sąsiadów Kajdzików)

 

Wtorek 19.11.

7.00  +Genowefę Żołądź w 1 rocz. śm.

18.00  +ks. Józefa Dawczyńskiego (od Apolonii i Edwarda Sołtysików)

 

Środa 20.11. św. Rafała Kalinowskiego

7.00  +Stanisława Szopa (od rodziny Zandrów)

18.00  O Boże błog. opiekę MB w posłudze kapłańskiej dla ks. Tobiasza (od Kręgu                       Biblijnego)

 

Czwartek 21.11. Ofiarowanie  NMP

7.00  +Jana Nowaka (od Adama i Rozalii Nowak)

18.00  +Janinę Dyszy (od córki Lucyny z mężem Ryszardem)

 

Piątek 22.11. św. Cecylii

7.00  +ks. Ludwika Symforiana Sośnierza

7.00  +Cecylię Golanowską (od siostry Kazi z mężem)

18.00  +Wiesława Górnisiewicza (od Elżbiety i Zbigniewa Gucra)

 

Sobota 23.11.

7.00  +Teresę Kilan (od Jolanty i Marka Ziaja)

18.00 +Zbigniewa Widerę w 15 rocz. śm.(od mamy i rodzeństwa z rodzinami)

+Józefa Widerę w 29 rocz. śm.(od żony i dzieci z rodzinami)

+Wiktora Musiałka(od Jacka i Jolanty Milewskich z mamą i dziećmi)+Czesławę Dorobisz(od Teresy i Jana Fiołek z Sikorki)+Halinę Błach(od Janiny i Mariana Bijaków)+Dorotę Łukasik(od Pauliny i Artura Bierkowskich)+Stanisławę Sakwa(od Wiesławy i Zygmunta Białych z rodziną)+Jana Bromek(od Mirosławy Gali z rodziną)+Stanisławę Krawczyk(od sąsiada Jana Matuszczyka z żoną)+Bogumiłę Rak(od Haliny i Piotra Kolassa)

 

Niedziela 24.11.  Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata

8.00  +Cecylię i Bolesława Zychów.Elżbietę Majewską.Jana, Konstancję                                     Dziąbków.Stanisława,Franciszkę,Jarosława Zychów.Anielę Bzdura

 

9.30 +Mariannę,Juliannę,Mariannę,Wiktora Dyrdów+Zofię Micińską+Mieczysławę Kwiecień+Szczepana,Jerzego,Stanisławę Sakwa.Mariana,Krystynę,Leopolda Gocyłów(od Marii Sakwy z dziećmi)+Wiesławę,Edwarda,Bogusława Gwiazda.Irenę,Sabinę,Edmunda Świerczyńskich.Teresę Pietruszewską+Teresę,Szczepana Bogusławskich w rocz. śm.+Janinę,Józefa Majewskich(od córek)+Władysławę,Stanisława,Zygmunta Kubisów+Helenę,Romana Syrek w rocz. śm.+Michała Jakóbczyka(od sąsiadów Cebo)+Ryszarda,Antoniego Surmów+Juliannę Kubisa(od Haliny Czerwińskiej)

+Jacka,Kazimierza,Genowefę,Jadwigę Błachów+Wiktora Musiałka(od Katarzyny i Arkadiusza Maciążków z dziećmi)+Czesławę Dorobisz(od Jadwigi i Marka Góralczyk)+Halinę Błach(od Danuty i Marka Golów z rodziną)+Dorotę Łukasik(od Krystyny Dyrka z rodziną)+Stanisławę Sakwa(od Urszuli i Jacka Białych z dziećmi)+Jana Bromek(od Joli Łabuz z Gołuchowic z rodziną)+Stanisławę Krawczyk(od współpracowników syna z Gminnej Spółdzielni w Siewierzu)+Bogumiłę Rak(od koleżanki Gabrysi Rutkowskiej)

 

 

11.30   Z podziękowaniem za łaski z prośbą o zdrowie i błog. Boże dla Katarzyny Chachulskiej w 18 rocz. urodzin (od rodziców)

 

 

17.00 +Zofię, Jana, Aleksandrę, Jerzego Fiutaków. Apolonię Gawron. Marię Bochen

 

 

 

 

Zasady przetwarzania danych

Dotyczące danych z formularza wysyłanych ze strony.

Dane z powyższego formularza będą przetwarzane przez naszą firmę jedynie w celu odpowiedzi na kontakt w okresie niezbędnym na procedowanie przekazanej sprawy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Każda osoba posiada prawo dostępu do swoich danych, ich sprostowania i usunięcia oraz prawo do wniesienia sprzeciwu wobec niewłaściwego przetwarzania. W przypadku niezgodnego z prawem przetwarzania każdy posiada prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego. Administratorem danych osobowych jest Parafia Rzymskokatolicka Św. Macieja Apostoła w Siewierzu, siedziba: Siewierz, Kościuszki 12.