Intencje mszalne od 02.12- 08.12.2019r.

Poniedziałek 02.12.

7.00  +ks. Józefa Dawczyńskiego (od Zdzisławy Karkosz z rodziną z Trzebiesławic)

18.00  +Henryka Zagziła (od bratanka Marcina z rodziną)

Wtorek 03.12. św. Franciszka Ksawerego

7.00  +Halinę Faruga (od bratanka Sebastiana, Moniki, Julii i Mateusza)

18.00  +Leokadię, Zygmunta Brzozowskich (od syna Eugeniusza)

Środa 04.12. św. Barbary

7.00  +Barbarę Fira (od chrześnicy Agnieszki Motyl z rodziną)

9.00  W kościele św. Walentego:

1)  +Barbarę Szpinka

2)  O Boże błog. dla górników, emerytów górniczych kopalni węgla kamiennego i ich rodzin (od rodziny Janasów)

3)  Barbarę i Lucjana Totoniów w 50 rocz. ślubu z prośbą o zdrowie i błog. Boże

4)  Z podziękowaniem za szczęśliwie przepracowane lata na kopalni Szombierki i błog. Boże dla absolwentów AGH w pracy

18.00  +Barbarę Korusiewicz (od rodziny Korusiewiczów i Pastwów)

Czwartek 05.12.

7.00  +Tadeusza Woźniaka (od Jadwigi i Mieczysława Lorek z rodziną)

7.00  +Stanisławę Mizerską (od sąsiadki Sabiny Orłowskiej)

18.00  +Krystynę Niedbał w 20 rocz. śm.

Piątek 06.12. św. Mikołaja

7.00  +Marię Rzepecką (od pracowników hotelu Natura Residence)

7.00  +Krzysztofa Kubisa (od rodziny Dobrowolskich)

18.00  +Wiesława Górnisiewicza (od brata Andrzeja z żoną i dziećmi)

Sobota 07.12. św. Ambrożego

7.00  +Krystynę Myczka (od syna Włodzimierza z rodziną)

18.00 +Mariannę Lubińską w 9 rocz. śm. (od córek z rodzinami)

Niedziela 08.12.  II Niedziela Adwentu

8.00  +Teresę, Franciszka Korusiewiczów

9.30 +Władysławę,Jana Sakwa(od Marii Sakwy z dziećmi)+Jana Okularczyka w 28 rocz. śm.Alinę Okularczyk(od córki i syna z rodzinami)+Krystynę Woźniak w 1 rocz. śm.Czesława,Hildegardę Woźniak+Helenę,Jana Kubisów+Urszulę Ruszlak w rocz. śm.(od córki z rodziną)+Mirosława Słomczyńskiego(od Spółki dla Zagospodarowania Wspólnoty Leśno-Gruntowej w Siewierzu)+Zdzisława Gruszkę w 15 rocz. śm.

11.30    1)  O Boże błog. opiekę MB dla Barbary Sowa w rocz. urodzin

2)  O Boże błog. dla Gminnego Koła Pszczelarzy z racji ich patrona św. Ambrożego

17.00 +Kazimierza Milka