Intencje mszalne od 13.05.2024r. – 19.05.2024r.

Poniedziałek 13.05.2024 Najświętszej Maryi Panny z Fatimy

7.00 +Wojciecha Dudę (od Anny i Stanisława Czekajów)

18.00 1. +Elżbietę, Ryszarda Niedzielskich +Macieja Kurzaka (od kuzynki z mężem)

1. +Stanisławę Balińską (od Stanisławy Pentak z Koziegłów oraz od Agnieszki i Krzysztofa Rochów z dziećmi z Częstochowy)

Wtorek 14.05.2024 Święto św. Macieja, Apostoła

7.00 +Macieja Cymera (od Barbary i Jana Migalskich oraz od Anety i Piotra Zarębów z rodziną)

18.00 +Antoniego Kuczkowskiego w 3. rocznicę śmierci (od żony i Michała)

Środa 15.05.2024

7.00 +Witolda Kozerskiego (od szwagra Czesława z rodziną)

18.00 1.W intencji Panu Bogu wiadomej

1. +Józefa Lubasa (od sąsiadów Czekajów z rodziną)

Czwartek 16.05.2024 Święto św. Andrzeja Boboli, Prezbitera i Męczennika- Patrona Polski

7.00 +Natalię Gruszkę (od Ewy i Grzegorza Stasikowskich z Cynkowa)

18.00 1.+Mirosławę Oleksiak (od wnuka Mariusza z żoną)

1. +Reginę Jankowską (od Burmistrza Miasta i Gminy Siewierz)

Piątek 17.05.2024

7.00 +Genowefę Góralczyk (od szwagra Kazimierza Krzemyka z rodziną)

18.00 +Adama Nowaka (od Renaty i Janusza Paszowskich z rodziną)

Sobota 18.05.2024

7.00 +Bronisława Kasztalskiego (od pracowników produkcji Air Products)

Niedziela 19.05.2024 Uroczystość Zesłania Ducha Świętego

Odpust ku czci św. Macieja, Apostoła i Wizytacja

8.00 + Tadeusza Błacha w 13. rocznicę śmierci (od żony)

9.30 +Kazimierza Dyrdę (od Bogusławy i Stefana) +Teresę, Romana Romaniaków i +zmarłych z rodziny Romaniaków i Mańków +Stefanię Widerę (od córek z rodziną) +Danutę Pyrdę w 5. rocznicę śmierci (od siostry Ireny z rodziną) +Ksenię Kubik (od koleżanki Jadwigi Bijak z rodziną) +Roberta Karwaczyńskiego (od Lidii i Jacka Nowaków z rodziną) +Lucynę Brzozowską (od sąsiadów Adama i Marii Małotów) +Mariusza Szatana (od Justyny Dydak) +Mirosławę Galę (od Bożeny Noszczyk) +Sławomira Nieguta (od Barbary i Jarosława Pawińskich z córką) +Grażynę Szczypę (od Kseni Gajos z rodziną) +Czesława Będkowskiego (od siostrzeńca Sebastiana z rodziną) +Bogumiłę Kowalską (od Zofii Mejger z rodziną) +Barbarę Będkowską (od Alicji i Wiesława Fabiańskich)

12.00 Suma odpustowa – za Parafian

17.00 +Anielę, Edmunda Cyganów +Genowefę Kuźnię

Intencje mszalne od 06.05.2024r. – 12.05.2024r.

Poniedziałek 06.05.2024 Święto św. Apostołów Filipa i Jakuba

7.00 +Macieja Cymera (od Jolanty i Roberta Sarneckich oraz od Marka Kubika z rodziną)

18.00 1. +Mirosławę Oleksiak (od wnuka Grzegorza z rodziną)

1. +Krzysztofa Bota (od Wiesława, Katarzyny, Radomiła Chrobotów)